400 TL'ye kadar mekanik klavye önerisi

Bütçe
400

computerdev12

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, klavye arıyorum. Kriterler;
  • Mekanik.
  • Kablolu / Kablosuz.
  • Red Switch / Brown Switch.
  • Maksimum 400 TL'ye kadar.
  • Makro tuşları şart değil, olmasa daha iyi olur.
  • RGB şartı yok, ışıksız bile olabilir.
  • Numpad olsa da olur, olmasa da ama ok tuşları olsun. :)

Şimdi dersen ki ben %60 klavye kullanırım dersen.

Pudding keykaps sadece keycapsleri 200TL.
İleri düzey aydınlatma.
Gateron optik Switch diğer klavyelerden 5 kat daha hızlı.
Su geçirmeme özelliği %100 su geçirmez değil ama genede önlüyor.
Beyaz keykapsler çok tatlı duruyor bence.

Orada kargoda 90TL olan kargoyu seçiyorsunuz bu sayede vergi ödemiyorsunuz ve şu indirim kodunu giriyorsunuz bgcnlpmk61 450TL'ye mi ne geliyor yeşil Switch'de varda aslında geteron optik yeşil Switch'i pek bilmiyorum önerim Red Switch seçmeniz.

Turkey Direct post ile 530TL'ye geliyor benim tercihim indirimde AOC GK500 alman, indirimde 520 TL'ye düştüğünü gördüm.

Bgraton indirim kodunu girerek alabilirsiniz.

Çok sesli ve basış hissi olsun dersen mavi, orta sesli basış hissi olsun derseniz kahverengi, sessiz olsun ve çok az sert basış hisli olsun derseniz kırmızı, yumuşak basış hisli ve sessiz isterseniz sarı öneririm.

Çok sesli ve basış hissi olsun dersen mavi, orta sesli basış hissi olsun derseniz kahverengi, sessiz olsun ve çok az sert basış hisli olsun derseniz kırmızı, yumuşak basış hisli ve sessiz isterseniz sarı öneririm.

Bu klavyeyi çok görmüştüm açıkçası ilgimi çekmedi değil.Hissiyat için videolar izleyeceğim.

Yalnız bu klavyede ok tuşlarını nasıl halledicem yok galiba :/

Yeni konular

Geri
Yukarı