400 TL'ye kadar modem tavsiyesi

KaptanCek

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, 9 yıllık modemim bozulduğu için 400 TL bandına kadar yeni bir modem almam lazım. Evim 2 katlı bu yüzden menzili geniş bir modem arıyorum. Baktığım her markada yorumlarda yan odadan çekmiyor diyorlar, bu yüzden kararsız kaldım, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çift bantlı modem alırsanız ve uzak mesafelerde internetin iyi çekmesini istiyorsanız 5GHz yerine 2.4GHz bandını kullanmalısınız çünkü 2.4GHz sinyali daha uzak noktalara gidebilir.

100 TL'lik Tenda D301 işini görür. Bizim ev dubleks. Modem alt katta, bilgisayarlar üst katta. Terastan falan çekiyor. 4 yıldır kullanıyorum. Windows 10 kurduktan sonra sorun çıkarttı onu da güncelleme ile hallettim. 24 saat açık ve başka da sorun çıkartmadı. Tek eksi yönü güncelleme yapınca İngilizce olması.

İyi günler, 9 yıllık modemim bozulduğu için 400 TL bandına kadar yeni bir modem almam lazım. Evim 2 katlı bu yüzden menzili geniş bir modem arıyorum. Baktığım her markada yorumlarda yan odadan çekmiyor diyorlar, bu yüzden kararsız kaldım, tavsiyelerinizi bekliyorum.
.

Bu iki modele göz at kardeşim begenirmisin bilmem ama :)
Benim birinci tercihim tp linkten yana olurdu sonra asus :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı