400 TL'ye kadar mouse önerisi

haxron

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar genelde FPS oyunları oynuyorum ve pençe tarzı tutuyorum mouse'u. Elim büyük değil. Buna uygun bir mouse önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Claw şeklinde tutuyorum mouseu.elim boyunu tam olarak bilmiyorum ama karışım 20 cm filan olması lazım eni de ona oranlıdır. Büyük bir elim yok yani
Elinin eni ve boyu nedir ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip,claw,palm belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.

Claw şeklinde tutuyorum mouseu.elim boyunu tam olarak bilmiyorum ama karışım 20 cm filan olması lazım eni de ona oranlıdır. Büyük bir elim yok yani

Site güvenilirdir ordan alabilirsin forumda o siteden sistem alanlar var ve o bütçedeki senin için en iyi fare budur daha iyisini bulamazsın.
hocam siteye bakıcam güvenilir diyorsanız güvenilirdir de başka bildiğiniz mouse varsa önerebilir misiniz ?bir kaç mouse baktıktan sonra almak istiyorum yoksa başka önerebileceğiniz teşekkürler şimdiden

hocam siteye bakıcam güvenilir diyorsanız güvenilirdir de başka bildiğiniz mouse varsa önerebilir misiniz ?bir kaç mouse baktıktan sonra almak istiyorum yoksa başka önerebileceğiniz teşekkürler şimdiden
Benim başka bir önerim yok bu bütçede ama bütçen daha yüksek olsaydı başka şeylerde önerebilirdim.

Geri
Yukarı