400 TL'ye kadar mouse önerisi

@haxron arkadaşın attığı mouse güzeldir. Alternatif olarak da bunu sunabilirim. Yanında ROG Strix mousepad hediyesi de geliyor.

Düzenleme: Bütçenin üzerindeymiş bir an 500 TL diye okudum.

Tekrardan teşekkür ederim.

Saolun hocam ben de baktım siteye bir sorun yok gözüküyor.AirJETin önerdiği mouseu alırsam oradan alıcam. Sizin bir öneriniz var mı?
Elini çabuk tut dolar fırlıyor ürünlerin fiyatları artıyor eğer paran varsa direk attığım fareyi al geç logitech pişman etmez.

Elini çabuk tut dolar fırlıyor ürünlerin fiyatları artıyor eğer paran varsa direk attığım fareyi al geç logitech pişman etmez.

Yahu sen ne diyorsun, 1 haftadır bir klavyeye bakıyorum ama sırf "1200 TL bir klavyeye verilir mi?" diye diye bugün bir açtım 1700 TL olmuş. Daha da almam klavye falan.

Şu fareyi 2 hafta önce 195 TL'ye almıştım.

Yahu sen ne diyorsun, 1 haftadır bir klavyeye bakıyorum ama sırf "1200 TL bir klavyeye verilir mi?" diye diye bugün bir açtım 1700 TL olmuş. Daha da almam klavye falan.

Bu saatten sonra sıçmaya bile para vericez gibi duruyor en sonunda şeytana uyacam o olacak 24 yaşındayım kendimi 40 yaşında gibi hissediyorum ne istesem pahalı ne yapsam paralı tek nefes almak bedava oda şimdilik.

@haxron arkadaşın attığı mouse güzeldir. Alternatif olarak da bunu sunabilirim. Yanında ROG Strix mousepad hediyesi de geliyor.

Düzenleme: Bütçenin üzerindeymiş bir an 500 TL diye okudum.

Teşekkür ederim
Hocam yarın vericem siparişi büyük ihtimal teşekkürler tekrardan

Geri
Yukarı