400 TL'ye kaliteli termos önerisi

Sizde haklısınız hocam 1Lt'ye ama bana çok büyük geliyor uzun yolda bisiklete takabiliceğime emin değilim Decathlon'a gidip deniceğim.

Kahve dünyası ve Starbucks'a uğramanızı da tavsiye ederim. Şu gerekçeyle. Bazı termoslar çok güzel duruyor. Bazıları termosların duruşundan ziyade tutuş kolaylığı var. Bunu da göz ardı etmemek için görmenizi tavsiye ederim. Siz yine internetten sipariş geçin. Fiyatı 10 TL uyguna bile gelse 10 TL 10 TL'dir.

Kahve dünyası ve Starbucks'a uğramanızı da tavsiye ederim. Şu gerekçeyle. Bazı termoslar çok güzel duruyor. Bazıları termosların duruşundan ziyade tutuş kolaylığı var. Bunu da göz ardı etmemek için görmenizi tavsiye ederim. Siz yine internetten sipariş geçin. Fiyatı 10 TL uyguna bile gelse 10 TL 10 TL'dir.
Starbucks ve kahve dünyası termosmu satıyor ?

Yanlış bilmiyorsam bu Starbucks kaplarından satın alıp içeceğini ona doldurtursan uygulamadan yıldızda veriyor.

Bak bunu bilmiyorum. Son zamanlar da kahve dünyasından daha çok kahve tüketiyorum. Kahvesi daha hafif geliyor. Sorarım. Bilgi için teşekkür ederim.

Bak bunu bilmiyorum. Son zamanlar da kahve dünyasından daha çok kahve tüketiyorum. Kahvesi daha hafif geliyor. Sorarım. Bilgi için teşekkür ederim.
1654803171510.png

Yeniden kullanılabilir bardak ve termosunla yine bekleriz! ☘️

Starbucks® Yeniden Kullanılabilir Bardakları tekrar tekrar kullanabileceğini biliyor muydun? 🌱 Üstelik artık mağazalarımızdan bu bardaklarla içeceğini alanlar +1⭐ kazanıyor! 🌳
1654803171510.png

Yeniden kullanılabilir bardak ve termosunla yine bekleriz! ☘️

Starbucks® Yeniden Kullanılabilir Bardakları tekrar tekrar kullanabileceğini biliyor muydun? 🌱 Üstelik artık mağazalarımızdan bu bardaklarla içeceğini alanlar +1⭐ kazanıyor! 🌳
• Kampanya 5 Haziran 2022 Pazar günü itibarıyla başlayacaktır. • Kampanya kapsamında marka farketmeksizin kendi bardağı/termosuyla içeceğini alan ve ödemesini Starbucks® Mobil Uygulaması veya Starbucks® Card ile yapan misafirler, içeceğinden kazandığı yıldıza ek olarak 1 yıldız daha kazanacaktır. • 50 kuruş indirim sadece nakit ve kredi kartıyla yapılan ödemelerde geçerli olacaktır. • Aynı fiş içerisinde 1’den fazla kendi bardağı/termosuyla alışveriş yapan misafirler, aldıkları her içecek başına ekstra 1 yıldız kazanacaktır. • Aynı fiş içerisinde hem yıldız kazanımı hem de yıldız kullanımı yapılabilmektedir. • Kazanılan yıldızlar 24 saat içerisinde hesaba yüklenmektedir. • Kazanılan yıldızlar 2 yıl süreyle kullanılabilmektedir. • Bu kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilebilmektedir. • Kampanya HMS Host mağazaları & İncirlik mağazamız dışında, ürün satışının olduğu tüm mağazalarda geçerlidir. • Starbucks® Türkiye, kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Sanıyorumki normal termosla alsamda oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı