400 TL'ye kaliteli termos önerisi

Sağ olun hocam bu ürün Decathlon da bulunurmu acaba?

Evet hocam Decathlon mağazalarına sorarsanız olması gerekli. Geçen görmüştüm vardı ancak stokta mıdır bilemem halen.

İki tane termos markası var. Bir tanesi stanley bir tanesi thermos. Bu iki marka en sağlam marka olarak hep ön plana çıkar. Ben stanley almayı hep düşündüm erteledim. Stanleyden memnun olmayıp şikayetçi olanlar da var. Yakın zaman da kahve dünyasının iki tane termosundan bir tanesini beğendim. 7 saat sıcak 14 saat mi 24 saat mi soğuk tutuyor. Termos meselesi iyi araştırılmalı. Stanley ve thermos kaliteli markalar. Kullanan var mı stanley ve thermos termoslarını. Herkes bu markayı söylüyor ama. Burada kullanıcı yorumlarını göz önüne getirirsen bence daha iyi fikir olur.

İki tane termos markası var. Bir tanesi stanley bir tanesi thermos. Bu iki marka en sağlam marka olarak hep ön plana çıkar. Ben stanley almayı hep düşündüm erteledim. Stanleyden memnun olmayıp şikayetçi olanlar da var. Yakın zaman da kahve dünyasının iki tane termosundan bir tanesini beğendim. 7 saat sıcak 14 saat mi 24 saat mi soğuk tutuyor. Termos meselesi iyi araştırılmalı. Stanley ve thermos kaliteli markalar. Kullanan var mı stanley ve thermos termoslarını. Herkes bu markayı söylüyor ama. Burada kullanıcı yorumlarını göz önüne getirirsen bence daha iyi fikir olur.

Yakın bir arkadaşım kullanıyordu bir aralar stanley markasını. 24 saatte maksimum 12 derece falan kaybediyor.

Sizde haklısınız hocam 1Lt'ye ama bana çok büyük geliyor uzun yolda bisiklete takabiliceğime emin değilim Decathlon'a gidip deniceğim.

Decathlon'da önce suluğu alıp sonra bisiklet ekipmanları yerine gidin. Orada deneyip kara verirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı