400 TL'ye Klavye, Mouse ve Kulaklık Önerisi

EU klavye sorun çıkarmaz dersen Logitech G413 ---> 330 TL
Fare için alternatif çok ancak kalan bütçen az diye G300s+mouse pad ---> 120TL

Toplam 450TL

Not: Üstteki 13 yaşında olduğun mesajını şimdi gördüm :) Klavye mekanik ve orta/üst sınıf.. Fazla gelebilir sana :)

Son düzenleyen: Moderatör:
EU klavye sorun çıkarmaz dersen Logitech G413 ---> 330 TL
Fare için alternatif çok ancak kalan bütçen az diye G300s+mouse pad ---> 120TL

Toplam 450TL

Not: Üstteki 13 yaşında olduğun mesajını şimdi gördüm :) Klavye mekanik ve orta/üst sınıf.. Fazla gelebilir sana :) L

Kulaklık ? Ve Logitech G300S Kablolu Gaming Mouse (Siyah) | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji mousepadsiz var mağazadan alacağım. Ve Türkçe klavye olması gerekiyor benim için :)
Ben de sizin mesajınız yeni gördüm kulaklık dahil olacak şekilde bana uygun set önerir misiniz?

Bloody markasını kalitesiz buluyorum. Öyle mi sizce, ben öneri almazsam imkansız Bloody almam.
1.5 senedir Bloody A90 kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok. Kimse incelemediğinden adam gibi, kötü bakılıyor markaya. Yakında size attığım o kulaklığı da alacağım.

Pardon dostum :( Kulaklığı görmedim ben,
Klavyeyi kesin çıkar o zaman. Mouse kalsın. hatta şöyle setler var araştır daha ucuzu var nette mouse+klavye

Geriye yaklaşık 250TL kalır. Bu rakama da iyi bir, kulaklık zor. Rengi kötü ama kullanıcıların sevdiği şu ürün var ss200.

Not: EU klavye aslında senin kullanımı etkilemez, Ğ harfi yerine mesela [ tuşu olacak. Basit sticker vs ile çözülebilir. Ben işte EN klavye, evde TR kullandığımdan belki de bana zor gelmiyor.

İngilizce klavye alsanız da Logitech'ten tuş takımı isteyebilirsiniz. Ücretsiz yolluyorlar.

Cooler Master Masterkeys Lite Combo ve MH320 alınmalı.

Ss200 birkaç gün önce 189 TL idi alamadım. G103 tavsiye edilmiyor. Tuşları sertleşiyormuş çok araştırdım.

Bence kulaklık çok acil değilse şimdilik onu çıkarmalısın ya da daha az kullanacağın bir şeyi çünkü bu fiyata toplaması zor.Kulaklığı çıkarırsan:
KLAVYE:CORSAIR K55
MOUSE:G102
Ben fiyat performans bakımından en iyisi ve kaliteli önermeye çalıştım.
Tabi daha uygunları varG105,G103,APEX 100 klavye olabilir.
Fare olarak G300s olabilir.
Yukarıda Bloody önerdikleri için koymadım.

Bence kulaklık çok acil değilse şimdilik onu çıkarmalısın ya da daha az kullanacağın bir şeyi çünkü bu fiyata toplaması zor.Kulaklığı çıkarırsan:
KLAVYE:CORSAIR K55
MOUSE:G102
Ben fiyat performans bakımından en iyisi ve kaliteli önermeye çalıştım.
Tabi daha uygunları varG105,G103,APEX 100 klavye olabilir.
Fare olarak G300s olabilir.
Yukarıda Bloody önerdikleri için koymadım.
G300s benim için yeterli mi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı