400 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
400

Lagotinn

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde Logitech G213 aldım fakat bazı tuşlar temas etmiyor. Enter ile W tuşu. Yorumlarda birçok kişi temas sorunu var yazmışt. I ben de bunu görerek aldım. Bunun çözümünü bilen biri varsa yardımcı olabilir mi? Klavye değiştireceğim. Bütçem 400 TL. Önerilerinizi bekliyorum. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde Logitech G213 aldım fakat bazı tuşlar temas etmiyor. Enter ile W tuşu. Yorumlarda birçok kişi temas sorunu var yazmışt. I ben de bunu görerek aldım. Bunun çözümünü bilen biri varsa yardımcı olabilir mi? Klavye değiştireceğim. Bütçem 400 TL. Önerilerinizi bekliyorum. İyi günler.
Şartlar neler? RGB istiyor musunuz? Mekanik istiyor musunuz? Mekanik ise hangi switch?

Buna bakabilirsiniz klavye membrandır yani mekanik klavyelerdeki gibi sesli değildir kendim kullanıyorum gayet memnunum.

Yukarıyı okumadın herhalde 😅 sorun yaşadığım için geçiş yapıyorum az önce klavyelere baktım hoşuma giden çıkmadı fazla bunu garantiye yollayasım var bu çok sade ve şık duruyor sesi tok çok güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı