400 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
400
Blic T60 kullanıyorum indirim bekleyip 400 civarında bulabilirsin. Ben 1 ay önce 560 liradan 400'e inince almıştım şu anlık bir sıkıntısı yok ama Trendyol'da RGB model yazanlarda arada bir Rainbow modeli gelebiliyor.

Başka klavye istersenizde genellikle Everest marka var çok da kaliteli olmasa da bilindik bir marka.

Valla oyuncu klavyesi bu fiyat bandında size sıkıntı olabilir. Tuşları soyulabilir ve kalitesi de berbat olur. Bence en iyisi ofis klavyesi tarzında bir klavye almanız. Çok araştırmadım ama Logitech varsa bu fiyatlara alınabilir. İlla oyuncu klavyesi derseniz de bütçeyi iki katı civarında arttırıp Amazon'dan alabilirsiniz. Ben 3 ay kadar önce Amazon'dan 950'ye klavye aldım ve bayağı hoşuma gitti. Bu fiyata XPG almıştım kalite berbat diye iade etmiştim.

Philips Momentum Spt8264 Bu da var bunu arkadaşım kullanıyor kendisi beğeniyor ama kalitesi nasıl bilmiyorum.

T60.

Vallahi oyuncu klavyesi bu fiyat bandında size sıkıntı olabilir. Tuşları soyulabilir ve kalitesi de berbat olur. Bence en iyisi ofis klavyesi tarzında bir klavye almanız. Çok araştırmadım ama Logitech varsa bu fiyatlara alınabilir. İlla oyuncu klavyesi derseniz de bütçeyi iki katı civarında arttırıp Amazon'dan alabilirsiniz. Ben 3 ay kadar önce Amazon'dan 950'ye klavye aldım ve bayağı hoşuma gitti. Bu fiyata XPG almıştım kalite berbat diye iade etmiştim.

Philips Momentum Spt8264 bu da var bunu arkadaşım kullanıyor kendisi beğeniyor ama kalitesi nasıl bilmiyorum.

Peki fiyatı yükseltip 800e cıkarsam red Switch bulabilir miyim?

T60.

Peki fiyatı yükseltip 800e cıkarsam red Switch bulabilir miyim?

Çok rahat bulursun. Amazon'da bak güzel klavyeler var. Onlar yurtdışından geldiğinden satış fiyatına ve vergi fiyatına bak. Kargo fiyatıda var ama Prime varsa kargo ücreti ödemeden de alabileceğin klavyeler var. Ona dikkat et. Benim klavye de şu: Amazon.com.tr

Çok rahat bulursun. Amazon'da bak güzel klavyeler var. Onlar yurt dışından geldiğinden satış fiyatına ve vergi fiyatına bak. Kargo fiyatı da var ama Prime varsa kargo ücreti ödemeden de alabileceğin klavyeler var. Ona dikkat et. Benim klavye de şu: Amazon.com.tr

Bu klavyeyi benim arkadaşım kullanıyor ben de görüp aldım sesi falan XPG Summoner miniden kat ve kat iyi. Yanlış hatırlamıyorsam red Switch'li modeli Prime ile ve vergiler dahil 950 970 civarı tutuyor ama sen daha ucuza başka klavyeler de bulursun.

Geri
Yukarı