400 TL'ye Mekanik Klavye Önerisi

142110

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar normalde Motospeed CK108 alacaktım fakat Outemu Switch kullandığından başka bir klavye almayı düşünüyorum. RGB olması zorunlu değil ama olursa da hayır demem. Ne önerirsiniz?

Herkes kötü olduğunu ve bozulduğunu söyledi. CM Masterkeys Pro L Beyaz Ledli alabilirim aslında ama HyperX daha güzel geliyor.
Öyle 'Herkes'ler tanıyorum ki Everest aldığında mükemmelmiş diyen. Bu kavram kişiden kişiye değişir. Razer kullanan bir adama Motospeed CK108'i verirsen tepkisini tahmin edebiliyorsundur diye düşünüyorum.

Cherry MX çakması, berbat bir switch. Neden tercih edilsin?
Herkes Razer ve eşdeğer klavyeler alamıyor ne yazık ki.

Öyle 'Herkes'ler tanıyorum ki Everest aldığında mükemmelmiş diyen. Bu kavram kişiden kişiye değişir. Razer kullanan bir adama Motospeed CK108'i verirsen tepkisini tahmin edebiliyorsundur diye düşünüyorum.

Herkes Razer ve eşdeğer klavyeler alamıyor ne yazık ki.

Zaten Razer alamadığımdan RGB den kısıp switche ekliyorum. Kesinlikle almam da demedim. Eğer iyi bir klavye bulamazsam alacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı