400 TL'ye mikrofon önerisi

Livya

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşım kullanıyordu misafirler mikrofonunu bozmuşlar. Ürün 1 aylık bile değil. Kendim kullanmadığım için mikrofon girişi tam olarak nasıl bilmiyorum. Maksimum 300-400₺ mikrofon önerir misiniz?

Hocam o fiyatlara kaliteli bir şey pek bulabileceğinizi sanmıyorum fakat 100 200 liraya yaka mikrofonu alırsanız bilgisayara takıp (biraz daha verirseniz USB'li hali bile var) çok güzel kalitede kullanabilirsiniz. Genelde sesleri çok iyi alıyorlar ve patlama sesi olmuyor. Şansınıza belki cızırtı yapabilir ama oda çözülür çok sorun değil. Tabi bu dediklerim eğer bilgisayarınızın USB girişine çok yakınsanız işe yarar çünkü yaka mikrofonlarının kablosu çok kısa oluyor genelde fakat ben bilgisayarın ön kısmına takıyordum fazlasıyla yetiyordu, sizi bilemem.

Belirtmekte fayda var öyle 1-2 yıl kullanabileceğiniz bir şey değil bu yaka mikrofonları. Genelde 5-6 aya bozuluyor.

Arkadaşım kullanıyordu misafirler mikrofonunu bozmuşlar. Ürün 1 aylık bile değil. Kendim kullanmadığım için mikrofon girişi tam olarak nasıl bilmiyorum. Maksimum 300-400₺ mikrofon önerir misiniz?
Hocam şuanda aktif olarak bu linkte görüceğiniz mikrofonu kullanıyorum mikrofon gayet güzel ses kalitesi gayet iyi, ses kartı takarsanız mikrofon çok iyi performans gösteriyor benim kasadan dolayı ses kartı uyuşmadığı için kullanmıyorum fakat yinede güzel bir mikrofon;

Sağolsun moderatör başlığı değiştirdiği için konu yanlış anlaşılmış. Havit H2002D kulaklığın mikrofonu bozuldu. Çıkarılıp takılabilir yapıda olduğu için yeni kulaklık almasına gerek yok. Harici mikrofon değil kulaklık mikrofonu istiyorum.

Bundan lazım ama girişi nasıl bilmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı