400 TL'ye piyano tarzı müzik aleti önerisi

HD4450

Kilopat
Bütçem 400 TL. Kaliteli olmasına gerek yok yeni başlayacağım. Org piyano diyorlar sanırım klavye tarzı piyano veya piyanoyla aynı mantıkta bir ensturman önerir misiniz bütçeme göre? Mesela bu uygun mudur? Dailytech 61 Tuşlu Org Piyano Klavye Mikrofonlu Karaoke Fiyatları ve Özellikleri hoparlöre bağlamam gerekir mi? Veya hoparlör yerine bilgisayara bağlayabilir miyim kulaklığıma falan?

Bu bütçe ile bu linkini attığınızdan daha iyi bir şey bulmanız zaten zor. Kendi hoparlörlerinden çıkan ses tatmin etmeyecektir. Ancak kulaklık takılsa bile doğru düzgün bir ses vereceğini zannetmiyorum. Yine de bir yerden başlamak için neden olmasın, bütçe az diye hevesinizi kırmayın, alın bir yerden başlayın ileri de çok daha iyisini alırsınız.

Bu bütçe ile bu linkini attığınızdan daha iyi bir şey bulmanız zaten zor. Kendi hoparlörlerinden çıkan ses tatmin etmeyecektir. Ancak kulaklık takılsa bile doğru düzgün bir ses vereceğini zannetmiyorum. Yine de bir yerden başlamak için neden olmasın, bütçe az diye hevesinizi kırmayın, alın bir yerden başlayın ileride çok daha iyisini alırsınız.

Bunun farklı bir modeli vardı, onu aldım. Başlangıç için ideal ama tuşları çok küçük. 1 ay bununla alışıp daha iyisini alacağım. Piyano istiyorum ama 2000 civarında piyano var mıdır acaba?

O fiyat aralığında maalesef "piyano" denilebilecek bir ürün bulmamız zor. En ucuzları bile 10.000 TL'yi aşıyor. 88 tuşlu hammer action midi klavye ve ses kartı alsak da az çok bu fiyatlara gelecektir zaten. Şöyle ikinci el bir şey bile 7000 TL'nin üzerine maalesef.

O fiyat aralığında maalesef "piyano" denilebilecek bir ürün bulmamız zor. En ucuzları bile 10.000 TL'yi aşıyor. 88 tuşlu hammer Action midi klavye ve ses kartı alsak da az çok bu fiyatlara gelecektir zaten. Şöyle ikinci el bir şey bile 7000 TL'nin üzerine maalesef.

Ülkede muzik çalmak bile zor. Neyse org alırım o zaman görmüştüm 1500 TL civarına.

Yeni konular

Geri
Yukarı