400 TL'ye sessiz klavye önerir misiniz?

Tembeliko

Centipat
Daha fazla  
Ben yazarım. Geçenlerde bilgisayar topladım ve idare etmelik klavye almıştım. Ancak bu klavye aşırı ses çıkarıyor.
-Teknosa'dan Preo marka RGB ışıklandırmalı klavye-
Genelde geceleri yazı yazan biri olduğum için sessiz ortamda aşırı çınlama ve gürültü yapıyor. Benim gibi hızlı yazı yazan bir yazara sessiz klavye önerir misiniz?

Olabildiğince uygun fiyatlı olursa sevinirim, çünkü hala bütçem iyi bir şey için yok ve idare etmelik almayı planlıyorum.
Bir de bazı modeller var basma hissiyatı yok resmen. Taşa basar gibi bir hissiyat istemiyorum. Çünkü bu sefer de yeterli kuvvet uygulayamadığımı düşünüp deli gibi basmaya başlıyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yazarım. Geçenlerde bilgisayar topladım ve idare etmelik klavye almıştım. Ancak bu klavye aşırı ses çıkarıyor.
-Teknosa'dan Preo marka RGB ışıklandırmalı klavye-
Genelde geceleri yazı yazan biri olduğum için sessiz ortamda aşırı çınlama ve gürültü yapıyor. Benim gibi hızlı yazı yazan bir yazara sessiz klavye önerir misiniz?

Olabildiğince uygun fiyatlı olursa sevinirim, çünkü hala bütçem iyi bir şey için yok ve idare etmelik almayı planlıyorum.
Bir de bazı modeller var basma hissiyatı yok resmen. Taşa basar gibi bir hissiyat istemiyorum. Çünkü bu sefer de yeterli kuvvet uygulayamadığımı düşünüp deli gibi basmaya başlıyorum :D

Çok güzel ama ah... yazmayı unutmuşum benim hatam. Kablolu klavye olmalı. Bilgisayarımda kablosuz bağlanma özelliği yok
Siz olayı yanlış anlamışsınız. Kablolu ile aynı mantık zaten sadece ortada kablo yok USB var. Yine kablolu gibi bilgisiyara takıyorsunuz ve çalışıyor.

Çok güzel ama ah... yazmayı unutmuşum benim hatam. Kablolu klavye olmalı. Bilgisayarımın wifi özelliği yok
Ayrıca kuzenim bu modeli Vatandan 295 liraya aldı dün. Burda biraz pahalı.
Silent versiyonu olduğuna emin misiniz? Silent olmayan versiyonunu zamanında kullanmıştım ve dandik yarı mekanik klavyeler gibi bir sesi yoktu.
Silent versiyonu olduğuna emin değilim ama mk295 olduğuna eminim.

Geri
Yukarı