400 TL'ye TKL veya %60 Red Switch Klavye Önerisi

rajzys

Hectopat
Arkadaşlar, küçük klavyelere ilgim var. Bana kaliteli, çok ses çıkarmayan, red switch gibi sesi olan bir klavye önerir misiniz? Yurt dışından alabilirim ama tüm vergilerle birlikte (gümrük vergisi dahil) 400 TL'yi geçmemesi gerek. Önerilerinizi bekliyorum. :)

Vergiler ile birlikte ne kadar oldur bilemiyorum.

rk61 i biliyorum fakat vergiler dahil 450 TL oluyor. CK61 hakkında ise pek olumlu yorumlar yok yinede teşekkür ederim önerileriniz için. RK61 400 TL'ye düşerse almayı çok istiyorum.
İlacın. Üstelik bütçenin çoook altında.

Vergi falan ödemiyorsun. Orada yazan neyse o.
hocam emin misiniz? buyfun adlı satıcıda gümrük vergisi kapıda ödenir diyor.
Arkadaşlar eğer istediğim kriterlerde klavye bulmak çok zor ise özür dilerim benim hatam. Çok fazla şey istemiş olabilirim :) Bana bu bütçede normal bir klavyede önerirseniz mutlu olurum.
Red Switch şart yani sessiz olsun yeter. RGB çok önemli değil ama olursa güzel olur. Birde klavye kaliteli olursa güzel olur. (Rempeyc,eşek ve geympavır önerenlere diyorum)
Son olarak bunun için yeni bir konu mu açmam gerek.

Son düzenleme:
rk61 i biliyorum fakat vergiler dahil 450 TL oluyor. CK61 hakkında ise pek olumlu yorumlar yok yinede teşekkür ederim önerileriniz için. RK61 400 TL'ye düşerse almayı çok istiyorum.

hocam emin misiniz? buyfun adlı satıcıda gümrük vergisi kapıda ödenir diyor.
Arkadaşlar eğer istediğim kriterlerde klavye bulmak çok zor ise özür dilerim benim hatam. Çok fazla şey istemiş olabilirim :) Bana bu bütçede normal bir klavyede önerirseniz mutlu olurum.
Red Switch şart yani sessiz olsun yeter. RGB çok önemli değil ama olursa güzel olur. Birde klavye kaliteli olursa güzel olur. (Rempeyc,eşek ve geympavır önerenlere diyorum)
Son olarak bunun için yeni bir konu mu açmam gerek.
Türkiye'ye gelen klavyelerde bize switch seçeneği sunulacak kadar kaliteli marka ve ürün gelmiyor. Gelenlerin hepsi ise blue switch. Emin ol bütçeni 1000 Lira bile yapsan kaliteli ürün bulamazsın türkiye'de. Çünkü yok kendimden biliyorum.

Geri
Yukarı