400 TL'ye VR gözlük önerisi

variemert

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam. VR gözlük almak istiyorum, telefonumda kullanmak için. Biraz baktım, pek anlamadım. Hangi marka iyidir, hangisi kötüdür? Bütçe maksimum 400 civarı. Önerilerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar eklemeyi unutmuşum, telefonum Redmi Note 9 ve baktığım hiçbir gözlüğe uymuyor.

Arkadaşlar selam. VR gözlük almak istiyorum, telefonumda kullanmak için. Biraz baktım, pek anlamadım. Hangi marka iyidir, hangisi kötüdür? Bütçe maksimum 400 civarı. Önerilerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar eklemeyi unutmuşum, telefonum Redmi Note 9 ve baktığım hiçbir gözlüğe uymuyor.

Size bilgisayar için olanlardan lazım.

Edit: Kullanım amacınıza göre değişir sadece video izliyecekseniz bu ürün iş görür oyun için daha bulamadım.

Oyun için daha üst bir şey gerekir o zaman onun yerine Oculus VR daha iyi olur ama video için attığım ideal.

Kanka buna kulaklık takılıyor mu?
Oyun için daha üst bir şey gerekir o zaman onun yerine Oculus VR daha iyi olur ama video için attığım ideal.

VR box ürünün görüntü kalitesi kötü diyorlar. Shinecon öneriyorlar kalite olarak ne dersin? Moraksesuar G06a Vr Shinecon 3d Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Son düzenleme:
Kanka sen ne önerirsin.

Telefon için çok model bilmediğimden malesef öneremem ama mümkünse 150 tl ve üzeri olanları almaya çalış ve almak istediğin modeli YouTube'dan araştır ağırlığı v.s nasıl diye. Bilgisayara bağlanılabilir olarak alacaksan Oculus Quest 2 öneririm yakında bende alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı