400 TL’ye yazma hızı yüksek HDD önerisi

Çilekli Süt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, canlı kayıt özelliği için bir HDD'ye ihtiyacım var. Okuma ve yazma hızlarının yüksek olması benim için birinci öncelik.

Kaç GB olduğu çok fark etmemekle birlikte, 128 GB bile işimi görür açıkçası. Fiyat olarak da 400'ü geçmezse (500'e kadar esneme payı var) müthiş olur.

Dediğim gibi, ilk önceliğim tamamen hız. Önerilerinize açığım, teşekkürler.

Merhaba, canlı kayıt özelliği için bir HDD'ye ihtiyacım var. Okuma ve yazma hızlarının yüksek olması benim için birinci öncelik.

Kaç GB olduğu çok fark etmemekle birlikte, 128 GB bile işimi görür açıkçası. Fiyat olarak da 400'ü geçmezse (500'e kadar esneme payı var) müthiş olur.

Dediğim gibi, ilk önceliğim tamamen hız. Önerilerinize açığım, teşekkürler.

HDD'de SSD kadar okuma yazma hızı bekleme. O kadar önemliyse SSD al okuma yazma hızı yüksek olsun.

O fiyatlarda gayet güzel SSD'ler var neden HDD ?
HDD'de SSD kadar okuma yazma hızı bekleme. O kadar önemliyse SSD al okuma yazma hızı yüksek olsun.
Üstüne 100 ₺ daha ekleyerek 480 GB SSD almanı tavsiye ederim. Fakat konu HDD olarak açıldığı için;

Ürün linki: https://www.hepsiburada.com/seagate...sata-3-sabit-disk-st1000dm010-p-HBV000003FDEG

PC için istemiyorum, bilgisayarımda SSD'm var zaten. Digitürk kutusundan canlı kayıt alacağım, sadece HDD kabul ediyor. (harici disk yazıyor, buna ssd dahil değil anladığım kadarıyla)

Ha bu arada daha önce hiç HDD kullanmadım, usb kablo girişi oluyor mu bunların? Yoksa ona özel bir dönüştürücü aparatı almam falan gerekir mi?

Ha bir de unutmadan, kutunun USB girişi 2.0

PC için istemiyorum, bilgisayarımda SSD'm var zaten. Digitürk kutusundan canlı kayıt alacağım, sadece HDD kabul ediyor. (harici disk yazıyor, buna SSD dahil değil anladığım kadarıyla)

Ha bu arada daha önce hiç HDD kullanmadım, USB kablo girişi oluyor mu bunların? Yoksa ona özel bir dönüştürücü aparatı almam falan gerekir mi?

Kayıt olacaksan SSD'de olur HDD'de USB kutusu alırsın HDD veya SSD içine koyarsın harici HDD olur.

PC için istemiyorum, bilgisayarımda SSD'm var zaten. Digitürk kutusundan canlı kayıt alacağım, sadece HDD kabul ediyor. (harici disk yazıyor, buna ssd dahil değil anladığım kadarıyla)

Ha bu arada daha önce hiç HDD kullanmadım, usb kablo girişi oluyor mu bunların? Yoksa ona özel bir dönüştürücü aparatı almam falan gerekir mi?

Ha bir de unutmadan, kutunun USB girişi 2.0
kutulu SSD'ler var M2 almak zorunda değilsin. :)

Geri
Yukarı