400 watt PSU, MSI GTX 1050 TI için yeterli olur mu?

Recep Demir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim;
  • Biostar H61 anakart
  • i5 2400
  • 4 GB RAM
  • 400w Adiga Güç kaynağı
DVD-RW (güç tükettiği için yazdım.)
Bu sisteme GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4G | Graphics card - The world leader in display performance | MSI Global
takmayı düşünüyorum güç kaynağı yeterli olur mu? Güç kablosu takılmayan 1050 TI düşünmüştüm ama bazı arkadaşlarımız anakartın beslememe durumu olduğunu söyledi. 1050 TI Gaming X'de 6 pin güç bağlantısı var. Güç kaynağım yeterli olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Galax 1050ti kullanicisiyim tek fanli 300w power consumption i gorunuyor fakat riske girmeyim gelecek icinde daha yuksek gucte bir psu daha tutarli bir yaklasim olacaktir.

1050'de ek güç girişi yok bildiğim kadarıyla. Ama güç kaynağınız ucu ucuna yetecektir diye düşünüyorum.
1050 ti gaming x koymak istedim 1050 ti da dediğiniz gibi güç girişi yok fakat 1050 ti gaming x de var 1050 ti koymama sebebim de bu anakart dan alsın istemiyorum gücü güç kaynağı bozlursa at gitsin de anakart önceden bozulmuştu zar zor aldırdım babama bu anakart ı bozmaya niyetim yok :) Sorum da 1050 ti gaming x power yeterli olurmu 6 pin güç çıkışı var güç kaynağımda

1050 ti gaming x koymak istedim 1050 ti da dediğiniz gibi güç girişi yok fakat 1050 ti gaming x de var 1050 ti koymama sebebim de bu anakart dan alsın istemiyorum gücü güç kaynağı bozlursa at gitsin de anakart önceden bozulmuştu zar zor aldırdım babama bu anakart ı bozmaya niyetim yok :) Sorum da 1050 ti gaming x power yeterli olurmu 6 pin güç çıkışı var güç kaynağımda
Güç kaynağının markası modeli nedir? Ona göre cevaplayabilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı