4000-4200 GTX 1070 Kasa Monitör dahil Gaming sistem

JyuVioleGrace

Hectopat
Daha fazla  
GTX 1070'in 1600 liradan gireceğini varsayarak GTX 1070 ekran kartlı 4000 TL bandında bir Gaming sistem toplamak istiyorum. Kasa çok önemli olmamakla birlikte 24" ekran ve üstü tercihimdir. Önerilerinizi şimdiden bekliyorum teşekkürler.

Geçen başka bi konuda senden daha düşük bir bütceyle istenmişti, malesef bundan düşüğü alınamaz hocam. Bu bile kötü, monitör en düşük 2K seçilmeli. Yoksa kart çöp oluyor malesef.
8998hh.png

"TEMSİLİ 1070" nasıl yaptınız anlamadım?

980 koyup ismini mi değiştirdiğiniz ögeyi denetle seçeneğinden :D.

Sizin sistem güzel güç kaynağı biraz abartılmış 600 watt 80+ tercihi falan. Zalman z 3 plus 600 watt alınmalı, kasa daha iyi olur bu şekilde.

Sizin sistem güzel güç kaynağı biraz abartılmış 600 watt 80+ tercihi falan. Zalman z 3 plus 600 watt alınmalı, kasa daha iyi olur bu şekilde.
Zalman tabi ki de daha kaliteli ancak, bütce en düşüğü en performanslısı olunca böyle oluyor. :)
Bide zalman 600w modeli alınırsa 50-60Tl daha fazla ödenip 80+ olmayan bi PSU geliyor ve bence Deep Cool'un BU modelide fiyatına göre hiç fena değil :)

Sizce 2k ekran o kadar önemli mi 1080 ile 2k arasında ciddi bir fark olmuyor gibi bence.Ayrıca sizce 1070 mi almalıyım yoksa Amd 390x modelleri bana f/p açısından daha iyi olur. Açıkçası kafalar cidden karışık Haziran sonuna doğru toplayacağım sistemi

Sizce 2k ekran o kadar önemli mi 1080 ile 2k arasında ciddi bir fark olmuyor gibi bence.Ayrıca sizce 1070 mi almalıyım yoksa Amd 390x modelleri bana f/p açısından daha iyi olur. Açıkçası kafalar cidden karışık Haziran sonuna doğru toplayacağım sistemi
ŞU konuyu yorumlarıyla birlikte oku. Kafanda soru işareti kalmayacaktır.

Hocam konuyu okudum açıksı baya bir fikirlerimde değişme oldu.Ancak 4600'den aşağıya sistem toplayamamak ekran kartında değişime gitmeme sebep oldu Sapphire 390x modelinde 2k gaming için ne düşünüyorsunuz 4000 bandında kapatabilir miyim veya Witcher Gta tarzında oyunlarda ultra msaa ile 45+ veya 60 fps alabileceğim bir sistem önerir misiniz ? Açıkçası kasa tasarımı dediğim gibi çokta önemli değil saf f/p istiyorum

Hocam konuyu okudum açıksı baya bir fikirlerimde değişme oldu.Ancak 4600'den aşağıya sistem toplayamamak ekran kartında değişime gitmeme sebep oldu Sapphire 390x modelinde 2k gaming için ne düşünüyorsunuz 4000 bandında kapatabilir miyim veya Witcher Gta tarzında oyunlarda ultra msaa ile 45+ veya 60 fps alabileceğim bir sistem önerir misiniz ? Açıkçası kasa tasarımı dediğim gibi çokta önemli değil saf f/p istiyorum
390X almak gibi bir niyetiniz varsa 390'da ziyadesiyle işinizi görecektir, 390 ve 390x karşılaştırma test videolarını izle, aralarında ki fiyat farkına nazaran muazzam bi fark yok, baya önceden yapmış olduğum tavsiyeler var BKNZ; 3800Tl
3800tl.png
Örnek video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı