4000 - 4300 TL Oyun Sistemi Tavsiyesi

SlimeDont

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle herkeze merhaba ,

Bütçem başlıkta belirttiğim gibidir.Hazır konusunu açmışken Ekran kartını sizce R9 390X mi ? yoksa GTX 970 tavsiye edersiniz ? ikisi içinde alternatif olarak toplarsanız sevinirim. Uzun vadeli bir kullanım olmasını istiyorum O yüzden işlemci olarakda Skylake daha iyi gider diye düşünüyorum. Yakın zamanda tavsiyelerinizi bekliyorum. :)

Peki bana buna göre sistem toplıyabilir misiniz ? bütçeme uygun şekilde olursa daha da güzel olur.(Monitör olsa da olur olmasa da olur.)

PC minik de oldu. RAM olarak bunu al.
Kingston HX421C14FB/8 PC Ram
PC olarak da bunu.
upload_2016-1-3_18-36-59.png

Son düzenleme:
Fazla derken ? darboğaz vs. mi yapar ? açıkcası gtx 970'den istediğim performansı alamıyacağımı düşünüyorum. Sizce ?

Fazla derken ? darboğaz vs. mi yapar ? açıkcası gtx 970'den istediğim performansı alamıyacağımı düşünüyorum. Sizce ?

R9 390X, GTX 980 ile kapışır bir kart, dolayısıyla fiyatıda o derece yüksek. Sizin bütçenizde bir sisteme öyle bir kart koyarsak diğer bileşenlerden daha çok kısmak gerekir dolayısıyla dengesiz bir sistem olur. O karta sahip güzel, düzgün, sağlıklı bir sistem yapabilmek icin 5000-5500 TL bütçe gerekli.

Bu arada istediğiniz performans nedir? Çünkü GTX 970 hiçte kötü bir kart değil tam tersine piyasadaki en güzel kartlardan biri.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı