4000-4500₺ Laptop önerisi

eramb0

Kilopat
Daha fazla  
Makine mühendisliği okuduğum için SolidWorks gibi RAM çok yiyen çizim programlarını rahat kaldıracak bir laptop arıyorum. Ayrıca arada oyun oynayacağımı düşünüyorum. Bu bütçeye alınabilecek en iyi laptop hangisidir?

Not: 2. el de olabilir fakat aldıktan sonra sıkıntılı çıkar korkusu var.

Masaüstü bilgisayarım var oyunlarda iyi performans alıyor. Onu satınca 4000tl gibi bir miktar geçiyor 500de ben ekliyeceğim. Okula götüreceğim için laptop lazım.

Makine mühendisliği okuduğum için SolidWorks gibi RAM çok yiyen çizim programlarını rahat kaldıracak bir laptop arıyorum. Ayrıca arada oyun oynayacağımı düşünüyorum. Bu bütçeye alınabilecek en iyi laptop hangisidir?

Oyun da düşünüyorsanız minimum 6.000 ₺´yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Öyle arada oynamak için, oynasam da yüksek sistem isteyen oyunlar oynamam. Şu an piyasada bu fiyata en uygun hangi laptopu alabilirim?

Oyun da düşünüyorsanız minimum 6.000 ₺´yi gözden çıkarmanız gerekiyor.
Öyle arada oynamak için, oynasam da yüksek sistem isteyen oyunlar oynamam. Şu an piyasada bu fiyata en uygun hangi laptopu alabilirim?

Son düzenleme:
Lütfen laptop önerisi isteyen kişiye masaüstü topla denmesin ya, lütfen. Şakasını da yapmayın kabak tadı verdi.

Sorunuzun cevabı olarak; birkaç ay öncesine kadar 4500 lira civarına 3. nesil Ryzen işlemcili, 1650’li HP Pavilion’lar satılıyordu. Şu anki durumu bilemem ama fiyatları en uygun olan laptoplardandı

Geri
Yukarı