4000-4500 TL Arasında Oyun Bilgisayarı Önerisi

Atecamoni

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Uzun bir düşünmeden sonra oyun bilgisayarı almaya karar verdim. Başlarda Gamebook almak istiyordum ama oyun için masaüstünün daha iyi olacağını öğrendim.
Sistem toplama konusunda çok bir fikrim yok. Hangi marka iyidir hangi marka kötüdür pek bilmiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi 4000 ile 4500 TL civarında daha çok oyun için kullanılacak bir bilgisayar toplamak istiyorum. Bu konuda yardımlarınızı bekliyor olacağım.
İnternet alışverişine pek güvenmiyorum daha önce hiç kullanmadım bu yüzden de parçaları Vatan Bilgisayar'dan elden alıp toplatmak istiyorum böyle bir şey mümkün mü? Fikirleriniz neler?
Cevaplarınızı bekliyor olacağım, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Alıntısı.JPG

Ben kendim bu bilsayarı toplamayı düşünüyorum sana da fikir verir. Vatandan alman sana kalmış. Kendi düşüncem gereksiz pahalı ben kendim de internetten almayı planlıyorum. Kendin bakabilirsin youtube da birçok kanal var eksini artısını öğrenebileceğin. Sinerji, itopya ve inventus gibi siteler var oralardan fiyatlarına bakabilirsin.

Eki Görüntüle 288045
Ben kendim bu bilsayarı toplamayı düşünüyorum sana da fikir verir. Vatandan alman sana kalmış. Kendi düşüncem gereksiz pahalı ben kendim de internetten almayı planlıyorum. Kendin bakabilirsin youtube da birçok kanal var eksini artısını öğrenebileceğin. Sinerji, itopya ve inventus gibi siteler var oralardan fiyatlarına bakabilirsin.
Vatan'dan az önce hazır sistemlere baktım aralarında güzel sistemler gördüm. Sanırım şu an hazır sistem bilgisayar almak parça parça toplamaktan daha hesaplıya geliyormuş sana da tavsiyem bir göz atabilirsin. Cevabın için teşekkürler göz önünde bulunduracağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı