4000-4500 TL Ekipman Dahil Sistem Toplama

GhettoBeatZ

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bayramdan sonra bilgisayar almayı planlıyorum. Topladığım sistem ve ekipmanlar aşağıdaki gibidir.

• Toplam: 4.471TL
  • Çıkabileceğim maksimum bütçe: 4500TL

Benim topladığım bileşenler bu şekilde. Sizin de fikrinizi almadan satın almak istemiyorum. Düşünceleriniz benim için önemli şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Anakart uyumsuz B450 modellerine bakabilirsiniz ayrıca o kasa pek tercih edilimiyor hava akışı pek yeterli degil.
Sistemde SSD yok.
Bütçem kısıtlı olduğu ve depolama alanına ihtiyacım olduğu için SSD kullanmak istemiyorum. Anakartı güncelleyeceğim şimdi teşekkürler. Kasa konusunda da bütçem kısıtlı en fazla 300tl verebilirim o yüzden gözüme hoş gelen bir bunu buldum bunu tercih ettim.

Ekran kartı İncehesap'da daha ucuz;

Fare olarak bunu alın;

Niye her şeyi N11'den toplamaya kalkıştınız?
Hazır sistemde alabilirsiniz buyurun;
Harddisk yükseltin.

Ekran kartı İncehesap'da daha ucuz;

Fare olarak bunu alın;

Niye her şeyi N11'den toplamaya kalkıştınız?
Hazır sistemde alabilirsiniz buyurun;
Harddisk yükseltin.

Taksit ile alacağım için toplu bir yerden alıyorum. Benim topladığım sistem ile bir farkı yok önerdiğiniz hazır sistemin ve benim güç kaynağım daha kaliteli o yüzden bir manası yok teşekkürler yine de.

Bütçem kısıtlı olduğu ve depolama alanına ihtiyacım olduğu için SSD kullanmak istemiyorum. Anakartı güncelleyeceğim şimdi teşekkürler. Kasa konusunda da bütçem kısıtlı en fazla 300tl verebilirim o yüzden gözüme hoş gelen bir bunu buldum bunu tercih ettim.
buna bakabilirsin bende bundan almayı düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı