4000-4500 TL Notebook/Gamebook tavsiyesi

Önerdiğim PC'ler HP'den daha iyidir. Asus ve MSI fiyat olarak pahalı.
Dell tercih edebilirsiniz, şu anda F/P olarak en iyisi o duruyor. Bu bütçeye GTX 1060 imkansız maalesef. 1000 serisinden sonra artık M serisi ekran kartı önermiyorum.
Benchmark'lara baktığımda bu söylediğim ekran kartları daha yüksek performanslı gözüküyordu ama yine en iyisini siz bilirsiniz.

Önerdiğiniz markalara gelecek olursak, çoğunu daha önce hiç kullanmadım ve biraz ön yargım var. Daha tanındık markalar önerebilme ihtimaliniz var mı? Asus, MSI, HP, Casper gibi. Bu attığınız laptopların dengi MSI ve Asus'ta ne kadar daha pahalıdır?

Teşekkürler.

Casper'a hiç bulaşmayın. Onu önermiyoruz. Dediğim gibi DELL HP'nin de üzerinde bir marka.
Asus ve MSI olarak şunlar var ancak, DELL daha performanslı bu ikisinden de.
Önerim DELL'i tercih etmeniz, ön yargılı yaklaşmayın.
Sanırım dediğinizi dinleyip Dell veya Acer alacağım. Bunları Mediamarkt veya Vatan Bilgisayar'dan bulabilir miyim? Yoksa sadece hepsiburada.com'da mı vardır?

Sanırım dediğinizi dinleyip Dell veya Acer alacağım. Bunları Mediamarkt veya Vatan Bilgisayar'dan bulabilir miyim? Yoksa sadece hepsiburada.com'da mı vardır?
Yani oralarda da olma ihtimali yüksek ancak fiyat çok bariz yüksek olacaktır. İnternetten almanızı tavsiye ederim. Bu arada Dell almak önceliğiniz olsun, Acer'i ikinci plana atın.

Yani oralarda da olma ihtimali yüksek ancak fiyat çok bariz yüksek olacaktır. İnternetten almanızı tavsiye ederim. Bu arada Dell almak önceliğiniz olsun, Acer'i ikinci plana atın.
Biliyorum sizi çok uğraştırdım ama Monster'ı da bu listeye ekleyecek olursak, Dell'in üstünde mi altında mı kalır?

Bu Dell'in ömrü ortalama ne kadardır?

MSI≥Asus≥Monster=Lenovo=DELL=Acer
Size böyle bir sıralama çıkarayım. Aralarına çok farklar yoktur. Tam bir sıralama çıkarmamız yanlış olur. Özelliklerine göre birbirlerinin üzerine çıkabiliyorlar.

MSI≥Asus≥Monster=Lenovo=DELL=Acer
Size böyle bir sıralama çıkarayım. Aralarına çok farklar yoktur. Tam bir sıralama çıkarmamız yanlış olur. Özelliklerine göre birbirlerinin üzerine çıkabiliyorlar.
Sayenizde Dell'i almaya kafa olarak çok yakınım.

Bu bilgisayara RAM ekleme yapılabiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapılabilmesi gerek. Yapacağınız zaman Dizüstü kategorisinde konu açabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı