4000-4500 TL sistem toplama

Mehmet Yay

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Liberty City
Montajın mağazada yapılması lazım o yüzden ekran kartı hariç diğer malzemeleri tek bir mağazadan toplarsanız daha iyi olur. RX 470 ve i3 9100F düşündüm. Ne kadar darboğaz yapar bunlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart A320, kasanın hava akışı kötü. Alınmaz.
Bu fiyata daha iyi özellikler söyleyin alsın arkadaş kasanın hav aakışıda çokda kötü değil ön panel çıkartıp kullanılabilir. Bu bütçedede b450 anakart fazla şov oluyor 4500 liraya 1650 superli sistem buluyoruz gene eleştiriliyoruz bu forumda herkes kendini çok zeki sanıyor.

SSD'yi 860 Evo, ekran kartını RX 570, Anakart'ı B450M S2H, Kasa'yı da Corsair Carbide Spec Delta RGB yapın.

Toplam 4441TL.

Bu fiyata daha iyi özellikler söyleyin alsın arkadaş kasanın hav aakışıda çokda kötü değil ön panel çıkartıp kullanılabilir. Bu bütçedede B450 anakart fazla şov oluyor 4500 liraya 1650 Super'li sistem buluyoruz gene eleştiriliyoruz bu forumda herkes kendini çok zeki sanıyor.

Çünkü yaptığınız sistemlerin parçaları gayet berbat oluyor. Power Boost gibi markalar öneriyorsunuz. Ayrıca kullanan adam niye daha iyi bir kasa varken ve parası da varken ön paneli çıkarmak zorunda? Herkes kendini zeki sanmıyor. Sizler gibi kişiler kendini zeki sanıyor.

B450M anakart'a da şov diyeni ilk defa görüyorum.

SSD'yi 860 Evo, ekran kartını RX 570, Anakart'ı B450M S2H, Kasa'yı da Corsair Carbide Spec Delta RGB yapın.

Toplam 4441TL.

Çünkü yaptığınız sistemlerin parçaları gayet berbat oluyor. Power Boost gibi markalar öneriyorsunuz. Ayrıca kullanan adam niye daha iyi bir kasa varken ve parası da varken ön paneli çıkarmak zorunda? Herkes kendini zeki sanmıyor. Sizler gibi kişiler kendini zeki sanıyor.

B450M anakart'a da şov diyeni ilk defa görüyorum.
Bu sistem güzel olmuş gibi direk SSD'yi çıkarıp HDD ile alabiliyor muyuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı