4000-4500 TL telefon önerisi

Nedimcanerbey

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, uzun süredir Samsung Galaxy S8 Plus kullanıyorum. Telefonum orijinal ROM'lu değil başka bir cihazın IMEI numarası kayıtlı bu yüzdendir ki Android güncellemesi dahil birçok özelliği kapalı şekilde kullanıyorum. Artık bu durum çok fazla rahatsızlık verdiği için yeni bir telefon almak istiyorum. Genel olarak aradığım özellikler minimum denilebilecek düzeyde. Sabah işe giderken ve akşam gelirken 45-50 dakika arası müzik dinliyorum. Kamera özelliğini pek fazla kullandığım söylenemez, kız arkadaşımla birlikte hatıra olması için çekildiğimiz fotoğraflar haricinde kullanmıyorum diyebiliriz. Oyun vs. oynamıyorum sadece akşamları biraz sosyal medya uygulamalarında vakit geçiriyorum. Çalıştığım esnada zaten telefonu kullanamıyorum, ama minimum 5000 mAh batarya olursa çok iyi olur. Bu kullanım amaçları doğrultusunda tavsiyeleriniz bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

S8 Plus modelinden bu fiyattaki telefonlara geçmek mantıksız.
Hocam S8 Plus'ı hak ettiği gibi kullanamadığımı belirttim. NFC dahil bir çok özellik kullanılamıyor. Tatsız bir durum o yüzden daha stabil bir telefona geçiş yapmak istiyorum. Sorunsuz olsaydı dediğiniz gibi kullanmaya devam etmek mantıklı olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı