4000-4500 TL'ye monitör dahil oyun sistemi toplama

Bütçe
4000-4500
Çok ağır işler olmadıkça rahatça çalıştıracağını düşünüyorum. Üstteki 1050 Ti'lı sisteme bakmayın bile bu dönemde 1050 Ti mı kaldı? Çoğu oyunu düşük-orta ayarlarda rahat rahat oynarsınız.

Kardeşim 1050 Ti mı kaldı diyorsunuz da GTA 5'i medium ayarlarda açıyorum haberin var mı? Ayrıca mesajıma kızgın atmaman iyi olurdu çünkü öyle toplayabildim o benim tercihim. Kırıldım :(

GTA 5 i medium da açmak bir başarı değil. Konsol için 7, PC için 5 senelik bir oyun. Ayrıca optimizasyonu da oldukça iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada da gördüğün gibi 1650, 1050 Tİ den yaklaşık %30 daha güçlü.

GTA 5 i medium da açmak bir başarı değil. Konsol için 7, PC için 5 senelik bir oyun. Ayrıca optimizasyonu da oldukça iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada da gördüğün gibi 1650, 1050 Tİ den yaklaşık %30 daha güçlü
Kardeşim 1650 kötü mü diyorum ben,sadece diyorum ki 1050ti benim seçimim di ben size karışmıyorum sen boşuna kavga çıkarıyorsun :/

:D o fiyata o geldi aklıma 1650s bakmıştım en son onlar pahalıydı 1650 de o kadar diye düşündüm hala uzatıyorsunuz.
Git 10k ya neler toplarım kardeşim sende sunmak yerine lafı uzatıyorsun amacın bu mu ?

Geri
Yukarı