4000-4500 TL'ye Sistem Toplama

Gaming 5 yeterlidir, Afterburner GPU hız aşırtma işlemi için olan bir programdır. 4.4 GHz istiyorsanız i7 4790 alabilirsiniz, turbo boost ile 4.4 GHz'de çalışıyor. Onun yerine GTX 980 alırsanız daha iyi olur.

G7'de ısrarcıyım. Uzun süreli kullanmak istiyorum ve bu yüzden de ileride sadece ekran kartımı değiştirip devam etmek için ankartı üst model seçtim. Dual Bios tuşla overclock imkanlarıda sunuyo. Overclock yapacağım için K ibaresi 4790'ı alacağım. Belirttiğim gibi kasa psu ve işlemci soğutucu önerisi istiyorum. Bide Zaman H1 nasıl bir kasadır bilginiz var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
izle sonra karar ver kardeşim.

@sametcicekkk Sen sistemi inventustan toplamışsın gördüğüm kadarıyla. İnventus kasa toplama işinde nasıl bir firma sence yani ben ilk defa toplayacağım vatandan toplamayı planlıyorum ancak şu anda kararsızım. İnventus daha ucuz ise dediğin gibi bende anakartı G7 ye yükseltebilirim.

@sametcicekkk Sen sistemi inventustan toplamışsın gördüğüm kadarıyla. İnventus kasa toplama işinde nasıl bir firma sence yani ben ilk defa toplayacağım vatandan toplamayı planlıyorum ancak şu anda kararsızım. İnventus daha ucuz ise dediğin gibi bende anakartı G7 ye yükseltebilirim.

İnventustan bir fiyat çıkar. Vatandan ucuz olacağına eminim. Firma gayet güvenilir bu işte en iyilerinden bir tanesidir. Montajı onların yapmasını isterseniz bilgisayarı kurup 2-3 saat test ediyolar ve sonrasında yolluyolar. En ucuzusu benim gördüğüm kadarıyla sinerji. Ama ne kadsr güvenilir bilemiyorum. Onlarda montaj yapıyolar test ediyolar 10 lira gibi bir ücret alıyorlar. G7 konusuna gelirsek benimde fazla para vermek hoşuma gitmiyor tabi ki ama uzun ömürlü ilerde sadece ekran kartı değiştirerek devam edebileceğim 5-6 yıl götürecek bir sistem olsun dedim. Sana tavsiyem kesinlikle G5'den aşağısını alma dostum. Kasa olarak Zaman Z11 e bakabilirsin ben mavi rengi sevmediğim için elemiştim ama senin söylediğin kasadan daha serin olacaktır. İlla corsair olsun uygun olsun diyosan 230T

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı