4000-4500TL Gaming Laptop Tavsiyesi

Monster düşünebilirsin özellikle gtx960m olan serileri bence iyi. Kullanmadım ama klavyeye ısı veriyor yine de. Bazı modelleri (adlarını hatırlamıyorum modellerin) çok ısınan kasa yapısına sahip ama biraz kurcalarsan youtube'u ve kendi sitesini güzel kasa ve gtx960m olan bir gaming laptop bulabilirsin kendine hem de bütçene tam uygun olanları. Bu arada Technopat da iceledi bazı monster ürünlerini onların bazısı da senin bütçene uygun bence izlemendd fayda var.
960m çoğu oyunu full hd high ayarlarda açmaya yetiyor 970m falan düşünme bence, ki zaten 970m düşünecek olur isen bütçeyi yukarı çekmen gerekecek. Ha illa ben her oyunu 1080p üstü ve ultra oynamak istiyorum ve 30 fps üstü olsun diyorsan zor bulman 4500'e falan. Sen en iyisi Technopat'ın incelediği monsterları bir izle, hayırlısı olsun senin için, her işte bir hayır vardır unutma.

GTX 960M MSAA açılmadığı sürece çoğu oyunu yüksek ayarlarda çok akıcı bir şekilde oynatıyor ondan yana bi sıkıntım yok ama soğutma sistemi ve duruşu benim için önemli bu segmentte zaten gtx 960m ve gtx965m bulunuyor. Biryerlerde okumuştum bazıları monster'e bulaşmayın diyo bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz ?

GTX 960M MSAA açılmadığı sürece çoğu oyunu yüksek ayarlarda çok akıcı bir şekilde oynatıyor ondan yana bi sıkıntım yok ama soğutma sistemi ve duruşu benim için önemli bu segmentte zaten gtx 960m ve gtx965m bulunuyor. Biryerlerde okumuştum bazıları monster'e bulaşmayın diyo bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Herhangi bir marka ismi verip uzak durun demek cahillerin işidir.
Biz modele göre konuşmalıyız.

DDR4 yerine DDR3 alsam :
1) Render işlemlerinde ne kadar farkeder?
2) Render dışında performansa etkisi ne olur?

Bu laptop bu fiyata kaçmaz bence
ASUS GL552VL-DM023T Notebook
Bu laptopu gerçekten beğendim fiyatına göre performansı iyi peki bunun soğutma sistemi nasıldır fan çok ses yaparım , ses kalitesi nasıldır

Kardeş monster abra a7 v6.4.1 alabilirsin. İcinde skylake i7 var. 960m 4g var. Soğutma sıkıntısı yok. Yanına bir zalman soğutucu koyduğunda yıllarca kullanırsın.

DDR4 yerine DDR3 alsam :
1) Render işlemlerinde ne kadar farkeder?
2) Render dışında performansa etkisi ne olur?

Bu laptopu gerçekten beğendim fiyatına göre performansı iyi peki bunun soğutma sistemi nasıldır fan çok ses yaparım , ses kalitesi nasıldır
Çok yeni bir pc buyüzden çok fazla incelemesi yok. Ama Asus'un ROG bilgisayarlarının soğutması beğeniliyor.

Bence gaming laptop istiyorsan asus, msi ve monster öneririm msi nin msi PE70 6QE-234XTR alabilirsin fiyatı 4.232 tl çok iyide bir sistemi var araştır derim hemen alma :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı