4000-4500TL Sistem Önerisi

Dizüstü bilgisayarımı satıp, masaüstüne geçmek istiyorum. Bu fiyat bandında sistem önerebilir misiniz? Güncel oyunları, özellikle PUBG rahat bir sekilde oynamak istiyorum.

Monitör de dahil.
Pubg diyorsun yani fps oyunları oynuyorsun kesinlikle 144 hz monitör almalısın parçalardan kıs ne yap et 144 hz monitör al cok büyük fark oyun akıyo bildigin

Zaten FPS oyuncusuyum. Gram zevk almıyorum diğer türlerden lâkin 144Hz monitör e çıktığım zaman +500'lük bir fiyat artışı olacak. Kararsizim.

Diğer bileşenleri hala arıyorum.

Zaten FPS oyuncusuyum. Gram zevk almıyorum diğer türlerden lâkin 144Hz monitör e çıktığım zaman +500'lük bir fiyat artışı olacak. Kararsizim.

Diğer bileşenleri hala arıyorum.
Kardeşimm fps oyuncusuyum diyosun 144 hz siz olmaz yani olmaz derken tabi olurda yeni sistem cok büyük fark var arada gözle görülecek kadar ben olsam direk alırım benq nın monitörü cok iyi mesela zaten monitör pahalı bişey alıcakken digerlerinden kısıp almak mantıklı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı