4000-4500TL Toplama Oyun Bilgisayarı Önerisi

Arda Gürbüz

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar,başlıkta da belirttiğim gibi bana 4000-4500TL arası oyun bilgisayarı önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemi al rahatına bak.
uploadfromtaptalk1401551870823.jpg

İçinde klavye mouse monitör olsun ve the witcher gosterdigin bilgisayar gayet guzel bir bakacagim ve

Bu Classified ile Asus GTX 780Ti arasındaki fark nedir?

İlk olarak işlemci i5 4670k işinizi fazlasıyla görür. Fakat çevre birimlerini alabilmeniz için ekran kartını Gtx 780 veya r9 290x almanızı tavsiye ederim.

Eğer sisteme monitör ve çevre birimleri ekleyeceksen benim önerdiğim sistemde işlemciyi 4670k yap ve ekran kartını Asus GTX 780 Ti yapp. Çevre birimleri ve monitör için yeterli para kalacaktır.

Yapacağınız işlemlerde görürsünüz farkı. Render yapacaksanız, farkı hissedersiniz fakat oyun oynayacaksanız fark hissedeceğinizi zannetmiyorum.

SSD oyun bilgisayarı için hiç önemli değildir. Sadece oyun hızlî açılır ve yükleme süreleri kısalır. Eğer SSD alacaksan ekran kartından kısman gerekecek ki bunu yapmanı hiç önermem.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı