4000-5000₺ arası hazır sistem önerisi

Cenkkaraman

Hectopat
Daha çok Online oyunlar ( Valorant, fortnite) oynanacak. Toplama istiyorum. Eğer bu fiyat bandında güzel bir şey çıkmazsa 6000₺’ye çıkabilirim. Ama 5000₺ civarı olursa daha iyi olur. Fiyatı şu kadar arttır, bu oyunlar için APU topla tarzında cevaplar istemiyorum. Net ve kısa cevaplar olursa iyi olur.
EDIT: Söylemeyi unutmuşum monitörde dahil.

Son düzenleme:

SSD'yi çıkarın, RAM'i 2x8 yapın.

SSD olarak farklı bir siteden bu modeli tercih edebilirsiniz:

Bu da olabilir artı RAM ve HDD takın misss

Bu da idare eder artık bir süreliğine kanka fazla aşmak istemedim

CYBER-5500XT / INTEL i3-10100F / ASUS DUAL RX 5500 XT OC 8GB / 8GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR o sistem stokta kalmamış. Bu sistem daha da iyidir. Buna da 8 GB RAM ve 1 TB HDD eklemesi ile mükelleştirebilirsin.
500GB yetmez ise 1 TB bir SATA SSD + 2x8 RAM yapılarak alınabilir, güzel bir alternatif. Sadece kasadan emin olamadım.
Arkadaşlar monitörde dahil. Söylemeyi unutmuşum.
Nasıl bir monitör istiyorsunuz?

MSI RX 5500XT ve SSD'yi 240'a düşürüp Apacer Panther alıp belki 144 Hz monitör bulursun.

500GB yetmez ise 1 TB bir SATA SSD + 2x8 RAM yapılarak alınabilir, güzel bir alternatif. Sadece kasadan emin olamadım.

Nasıl bir monitör istiyorsunuz?
Valla normalde ben istemiyorum. 11 yaşında bir tanıdık var onun için. 60Hz olsa bile yeter. Aham şaham bir şey olmasına gerek yok. Max 22-23 inç yeter.

MSI RX 5500XT ve SSD'yi 240'a düşürüp Apacer Panther alıp belki 144 Hz monitör bulursun.
Büyük oyunlar oynamayacaksa 240 yeter gibi. Monitör olarak en ucuz 144hz bu model:

1000 TL civarına da var ancak TN panel.
Valla normalde ben istemiyorum. 11 yaşında bir tanıdık var onun için. 60Hz olsa bile yeter. Aham şaham bir şey olmasına gerek yok. Max 22-23 inç yeter.
Bu iki modelden birini tercih edebilirsiniz @Cenkkaraman

Geri
Yukarı