4000-5000 TL arası Gaming laptop tavsiyesi

Emreyesildagg00

Centipat
Iyi gunler yaklaşık 4000-5000 TL arasinda bütçem var. Hepsiburada'dan Gaming laptop arıyordum, birkaç tanesi arasında kararsiz kaldım sizce hangisini seçmeliyim?

1- HP Pavilion 15-EC0007NT AMD Ryzen 5 3550H 8GB 1TB + 256GB Fiyatı

2- Hp Pavilion Gaming 15-EC0006NT Amd Ryzen 5 3550H 8gb Ddr4 Fiyatı

3- Acer Nitro AN515-43 AMD Ryzen 5 3550H 16GB 512GB SSD RX560X Fiyatı

4- Asus FX505DD-BQ114 AMD Ryzen 5 3550H 8GB 256GB SSD GTX1050 Fiyatı

Ne kadar ucuz olursa okadar iyi olur benim için eğer büyük bir fark olmazsa performans bakımından.

Sizce hangisini seçmeliyim? Bunlardan daha iyisini biliyorsanız link atar misiniz hepsiburadaysa eğer?

Forumda araştırdim, genelde 2. Seçeneği öneriyorlar.
Ekstradan para ekliyip şunu almayı düşünüyorum.

Universiteye gidicegimden işlemcisi yüksek olan bir laptop almami önerdiler, hem uni hem de oyun oynamak için bu güzel seçenek olur mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
HP'nin özellikleri daha iyi fakat HP modelleri hala ısınıyor mu emin değilim. İnternetten ısı değerlerine bakmanız lazım. Fakat en mantıklısı 2. seçenek.

HP'nin özellikleri daha iyi fakat HP modelleri hala ısınıyor mu emin değilim. İnternetten ısı değerlerine bakmanız lazım. Fakat en mantıklısı 2. seçenek.
Yalnız 2. Seçenekte harddisk kapasitesi ve hdd yok gözüküyor bu sorun olmaz mı ?

Bu aynı ürünün 1 tb harddisk'li olanı

Buda 16 GB ram'li olani (bütçem yeterse sizce bunumu almalıyım ? )

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı