4000-5000 TL arası yazıcı önerisi

Bütçe
4000-5000 ₺

alperozer

Hectopat
Yer
Bilgisayar Başında
Daha fazla  
Merhaba, bende Brother markasının eski bir tonerli yazıcısı bulunuyor. Yazıcıdan hiç memnun değilim sürekli hata veriyor çıkartmıyor bile bazen. Bende 4000-5000 ₺ aralığında bir yazıcı almak istiyorum. Epson ecotank L3251 model ile HP Smart tank 515 arasında kaldım. Fiyatları yakın zaten özellikleri de benzer zaten. Sizce bu fiyat bandında bu iki yazıcıdan biri mi yoksa başka bir öneriniz olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bayağı araştırdım Epson L3252 aldım sana şöyle söyleyim Epson L3250-1-2-3-4-5-6 hepsi aynı renk farklı hangisi ucuzsa onu tercih et. Kalitesini beğendim. Ev ve ufak ofislerde iş görür. Tarayıcısı da iyi tavsiye ederim.

Ben bayağı araştırdım Epson L3252 aldım sana şöyle söyleyim Epson L3250-1-2-3-4-5-6 hepsi aynı renk farklı hangisi ucuzsa onu tercih et. Kalitesini beğendim. Ev ve ufak ofislerde iş görür. Tarayıcısı da iyi tavsiye ederim.
Evet dün internette araştırdım en uygun fiyata vatan bilgisayarda buldum Epson EcoTank L3251 modelini 5000₺’ye buldum. Bulunduğum şehirdeki vatan mağazasına gittim ve beyaz ile siyah arasında kalıp siyahı tercih ettim dün kurulumunu yaptım inanılmaz memnunum şimdiden 30 sayfa çıktı aldım bile çok teşekkür ederim

Evet dün internette araştırdım en uygun fiyata vatan bilgisayarda buldum Epson EcoTank L3251 modelini 5000₺’ye buldum. Bulunduğum şehirdeki vatan mağazasına gittim ve beyaz ile siyah arasında kalıp siyahı tercih ettim dün kurulumunu yaptım inanılmaz memnunum şimdiden 30 sayfa çıktı aldım bile çok teşekkür ederim
Tarayıcıyı da deneyeceğim çok işime yarayacak

Evet dün internette araştırdım en uygun fiyata vatan bilgisayarda buldum Epson ecotank L3251 modelini 5000₺'ye buldum. Bulunduğum şehirdeki vatan mağazasına gittim ve beyaz ile siyah arasında kalıp siyahı tercih ettim dün kurulumunu yaptım inanılmaz memnunum şimdiden 30 sayfa çıktı aldım bile çok teşekkür ederim.

Tarayıcıyı da deneyeceğim çok işime yarayacak.

Rica ederim güle güle kullanın driverlarınıda kurun bayağı uygulaması var tarayıcı için fotoğraf çıkartma için filan. Ve mail ile yazdırmada var mail adresi veriyor oraya mail atınca çıktı alabiliyorsunuz.

Rica ederim güle güle kullanın driverlarınıda kurun bayağı uygulaması var tarayıcı için fotoğraf çıkartma için filan. Ve mail ile yazdırmada var mail adresi veriyor oraya mail atınca çıktı alabiliyorsunuz.
Çok teşekkür ederim. Driverlarını kurdum da mail ile yazdırmayı görmemişim ona da bakayım öyle bir özelliği varsa harika olur gerçekten

Çok teşekkür ederim. Driverlarını kurdum da mail ile yazdırmayı görmemişim ona da bakayım öyle bir özelliği varsa harika olur gerçekten.

Var Epson connect diye araştır mail adresi veriyor sana sende ayarlabiliyorsun mesela [email protected] gibi oraya gelen PDF'leri filan direkt yazdırıyor dışarıdan da yazdırmana olanak sağlıyor.

Geri
Yukarı