4000-5000 TL Bilgisayar Toplama

bütçenizi 450 tl daha arttırabilirseniz bu sistem gayet iyi olacaktır ssd ile daha hızlı işler yapabilirsiniz

ayrıca ram hızı 3200mhz olduğu için oyunlarda 15 - 20 fps kâr edebilirsiniz. iyi günler...

Dosya Ekleri

• Screenshot_20180620-145433.png
    Screenshot_20180620-145433.png
    31,5 KB · Görüntüleme: 54
Lütfen yardımcı olun. 4000-5000 TL'lik bir bütçem var nasıl bir PC toplayabilirim?
Not: Kasa, monitör, kulaklık, fare, ses sistemi de bu paraya dahil.
Bu Sistem ALPHA-C01-24/R5 2400/MSI GTX1060 OC 3GB/8GB DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Buda Performans Testi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kesin al derim.

Bu Sistem ALPHA-C01-24/R5 2400/MSI GTX1060 OC 3GB/8GB DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Buda Performans Testi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kesin al derim.
Bu sistemi ben de gözden geçirdim ama oyun testlerinde CS:GO 90 FPS'lere kadar düşüş gösterdi. Ekran kartının 1060 3GB olması da insanı düşündürüyor. 240 GB SSD ve ek kasa fanı ile önümüzdeki iki yılı çıkartır mı diye düşünüyorum. Forumdaki diğer üyelerin de bu sistem hakkındaki düşüncesini merak ettim.

Bu sistemi ben de gözden geçirdim ama oyun testlerinde CS:GO 90 FPS'lere kadar düşüş gösterdi. Ekran kartının 1060 3GB olması da insanı düşündürüyor. 240 GB SSD ve ek kasa fanı ile önümüzdeki iki yılı çıkartır mı diye düşünüyorum. Forumdaki diğer üyelerin de bu sistem hakkındaki düşüncesini merak ettim.
CS:GO en yüksek ayarlarda 90 fps ye kadar düştü ki orda ayrlar aynı kalmayacaktır csgo da sadece shader detayı ve kenar yumuşatmayı en yükseğe almanız yetecektir.

Öncelikle bazı arkadaşlar laptop önermiş. İsterse 50.000'tl lik olsun genede oyun için laptop alınmaz. Adam gibi soğutması olmadığı için 90 hatta 100 derecelere kadar ısınır ve çok performans kaybı yaşarsın. Bu yüzden kesinlikle masaüstü olmalı. 5000'tl ye 1060 6GB çok rahat alınır. şimdilik toplam 25'tl ye klavye ve mouse al. Önemli olan sistem bileşenleridir klavye ve mouse değil. Bir arkadaş 2. sayfada 5500'tl ye sistem önermişti. Sistem klavye ve mouse den kısarak 5370 tl gibi bir fiyata gelir. Bir defa al ama alabildiğinin en üst limitini al derim. Şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı