4000-5000 TL monitör önerisi

Son düzenleme:
Evet, şimdi daha çok arada kaldım...

Arkadaşlar Lenovo kalitesine güvenemediğim, ve MSI'ı tam alacağım sırada birden 5000 TL olması nedeniyle üstte attığım ürünü satın aldım. Herkese teşekkürler.
Hayirli olsun hocam.

Evet, şimdi daha çok arada kaldım...

Arkadaşlar Lenovo kalitesine güvenemediğim, ve MSI'ı tam alacağım sırada birden 5000 TL olması nedeniyle üstte attığım ürünü satın aldım. Herkese teşekkürler.
nasıl? bilgi verebilir misin

Lenovo alsaydım keşke dediniz mi alınabilir mi Lenovo?

Ergonomi olarak Lenovo önde gecikme değerini es geçin zaten iki monitör de 1ms veremez Lenovo'da HDR desteği vardı film izlerken kontrastı çok yükseğe çekiyor oradan da artısını alıyor renk olarak muhtemelen AOC daha iyidir Lenovo'nun incelemesi çıkana kadar bilemeyiz tabii ki.

Lenovo alsaydım keşke dediniz mi alınabilir mi Lenovo?
Lenovo kağıt üzerinde daha iyi, ama Lenovo'nun yazılımsal problemleri olduğuna yönelik bir yazı okumuştum. Ondan dolayı AOC tercih ettim.

Ergonomi olarak Lenovo önde gecikme değerini es geçin zaten iki monitör de 1ms veremez Lenovo'da HDR desteği vardı film izlerken kontrastı çok yükseğe çekiyor oradan da artısını alıyor renk olarak muhtemelen AOC daha iyidir Lenovo'nun incelemesi çıkana kadar bilemeyiz tabii ki.
AOC'da da HDR var hocam.

Lenovo spae'ye göre çok daha iyi, spu modeli olsa hadi kıyaslanmanızı anlarım da o modelle de kıyaslama yapmazsınız. Yazık olmuş bütçe varken.

Yeni konular

Geri
Yukarı