4000-5000 TL Muhasebe İçin PC Toplama

Bütçe
4000/5000

efe3535

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Benzer konular açılmış lakin çok eski. Güncel kur ($13, 46) ile bana akıl vermenizi istiyorum.
Bütçem 4000 ila 5000TL arası diyebiliriz.

Kasa bende mevcut, kasa içi bileşen ekipmanlar; işlemci, anakart, RAM ve güç kaynağı gibi bileşenler konusunda fikir ve yönlendirmenize ihtiyacım var.
(Sitelerden bakınca en çok tutulan F/P ürünü görüyorum ama diğer alacaklarım ile uyumlu olur mu bilmediğim için...)

Şimdiden güzel fikir ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Not: Ekran kartına gerek yok. Windows 10 kurabileceğim mikro denilen bir muhasebe programı yükleyeceğim. Kısacası oyun ve performans beklemiyorum. Şu an o fiyat aralığındaki en iyi değecek parçaları almak istiyorum. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Benzer konular açılmış lakin çok eski. Güncel kur ($13, 46) ile bana akıl vermenizi istiyorum.
Bütçem 4000 ila 5000TL arası diyebiliriz.

Kasa bende mevcut, kasa içi bileşen ekipmanlar; işlemci, anakart, RAM ve güç kaynağı gibi bileşenler konusunda fikir ve yönlendirmenize ihtiyacım var.
(Sitelerden bakınca en çok tutulan F/P ürünü görüyorum ama diğer alacaklarım ile uyumlu olur mu bilmediğim için...)

Şimdiden güzel fikir ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Not: Ekran kartına gerek yok. Windows 10 kurabileceğim mikro denilen bir muhasebe programı yükleyeceğim. Kısacası oyun ve performans beklemiyorum. Şu an o fiyat aralığındaki en iyi değecek parçaları almak istiyorum. Saygılar.

Elimde 1500-2000 TL gibi bir fiyat bandında ekran kartsız Windows 10 Pro bilgisayar var.
(8 GB RAM) masaüstü.

Instagram'a gelirsen konuşabiliriz.

Eğer toplamak istiyorsan da SSD ve yüksek RAM tercih etmelisin. İşlemci de en az 2 çekirdek olmalı.
Not: Kronik sorunlu SanDisk SSD Plus almayın...

Limiti 7000e kadar çıkardım yok mu bir yardım eden. @Casper Neo 2.el düşünmüyorum teşekkür ederim.

Sinerji AMD APU Ryzen 5 2400G 8GB 120GB SSD [Ofis Bilgisayarı] (önerimdir) (+8 GB RAM ekle)

(Önerimdir)

Yalnız monitor vb. saymadım...

Muhasebe için kasa toplayanı da ilk defa görüyorum. Ryzen apulu bir laptop işini görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı