4000-5000 TL sistem tavsiyesi

Kendisi RDR 2 tarzı oyunlar oynuyor ve Photoshop yapıyor.

Şimdi bende kararsız kaldım ne önersem diye :). Bence 240Hz alın geçin. Bu sistem ile oyunlarda 240 FPS üstü görecek, ancak o 240 FPS'yi monitör 144hz olduğu için göremeyecek. 1080p yeterli olur. Ayrıca attığım ASUS model IPS panel, Photoshop yaparken renkleri güzel görecektir.

Şimdi bende kararsız kaldım ne önersem diye :). Bence 240Hz alın geçin. Bu sistem ile oyunlarda 240 FPS üstü görecek, ancak o 240 FPS'yi monitör 144hz olduğu için göremeyecek. 1080p yeterli olur. Ayrıca attığım ASUS model IPS panel, Photoshop yaparken renkleri güzel görecektir.
Peki şu monitör nasıldır? 2k var ve 144hz'in arkadaşıma yeterli olacağını düşünüyorum.

Forumda birkaç konuda Tuf serisi monitörlerde ghosting sorunu olduğu söyleniyordu, onun için öyle dedim.
Bunda yok.

Arkadaşıma önerilen modelleri attım, kendisi 2k olmasından dolayı Viewsonic monitörü almaya karar verdi.

Peki kalan 2000 Tl bütçe ile önerebileceğiniz ekipman tavsiyesi var mı?

Mouse ya da klavyeden kısıp bu da alınabilir.
Peki şu monitör nasıldır? 2k var ve 144hz'in arkadaşıma yeterli olacağını düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gecikme değerleri pek iç açıcı durmuyor. Reddit' te de baya gömmüşler.
Her ne kadar kontrast ve siyahları kötü olsa da bunu önerebilirim. 27GL850-B ile aynı panel.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı