4000-5000 TL Sistem Toplama

Rojhat Keleş

Hectopat
Daha fazla  
Yazın render ve oyun amaçlı bir bilgisayar toplayacağım biraz bilgim var ama size de danışmak istiyorum.
Hayatımda ilk defa bir PC toplayacağım için kasa olarak Cooler Master MSI Edition Öasterbox 5 düşünüyorum ileride belki ekran kartını yükseltebilirim. Fiyat kısıtlı olduğu için 8 GB RAM, SSD ve RAM yükseltmesini sonra yapmayı düşünüyorum. fikirlerinizi ve PSU, soğutma vb. konularda yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazın render ve oyun amaçlı bir bilgisayar toplayacağım biraz bilgim var ama size de danışmak istiyorum.
Hayatımda ilk defa bir PC toplayacağım için kasa olarak Cooler Master MSI Edition Öasterbox 5 düşünüyorum ileride belki ekran kartını yükseltebilirim. Fiyat kısıtlı olduğu için 8 GB RAM, SSD ve RAM yükseltmesini sonra yapmayı düşünüyorum. fikirlerinizi ve PSU, soğutma vb. konularda yardımlarınızı bekliyorum.
Yanlış anlamayın ama yazın toplayacaksanız şimdiden başlık açmayın, kaç ayda nasıl ekran kartı fiyatları uçtuysa yaza kadar toplayacağınız sistemin de fiyatınd değişiklik olabilir.
Siz bilgisayarı almadan 1 hafta önce açın, daha iyi yardımcı oluruz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı