4000-5000 TL telefon önerisi

Bence teknolojik aletlere o kadar yüksek rakamlar bayılmaya gerek yok. Şuan için yeterli olacak birşey almanız sizin için daha iyi olacaktır. Teknoloji sürekli olarak gelişen birşey. Bugün aaa bende bu var ulan ne şanslıyım dersin. Yarın yeni bir özellik çıkar ağzın açık kalırsın. Ben kendi deneyimlerime göre konuştum. Herkesin düşüncesi farklı olabilir. Benim düşüncem de bu şekilde. Bence ortalama 2000 TL'lik bir telefon işinizi görecektir.

Dostum doğru söyledin bende o fiyatlarda telefon alınması gerektiği taraftarıyım.

Kardeş bir telefona o kadar para vermek israf diye düşünüyorum. Lakin 3000 TL bandında sahibinden.com'da satılan Redmi K20 Pro akıllı telefonun senin önerdiğin modellerden bir eksiği yok diye düşünüyorum. Kamera kalitesi, bataryası, Snapdragon 855 işlemcisi ile daha ne olsun. Bence değerlendir.

Beyler yüksek rakamlara sahip bir telefondan beklenilen o performanstır zaten.Ama o rakamlara streamer bilgisayarı toplanır.Hangisi daha mantıklı onu size bırakıyorum.

Bana kalırsa 1500 ve 2000 TL arasında bir fiyatta telefon seçilmesi lazım.

Bu fiyatlara Redmi Note 7 ve GM9 Pro gibi gayet ihtiyaçlarınızı karşılayacak telefonlar var.

Günümüzün en sık oynanan oyunlarından biri olan PUBG Mobile'yi rahatlıkla oynatacak telefonlar her ikiside.

Neden herkes bir telefona o kadar verilmez diyor anlamadım adamın parası var ve almak istiyor bizden de telefon tavsiyesi istemiş tavsiye verecekseniz verin gerisi kullanıcıya kalmış.

Aynı zamanda kullanıcının daha karlı bir iş çıkarması için de tavsiyede bulunuyoruz. O paranın yarısına bir telefon alıp yarısına ekipmanını veya bir donanımını geliştirmek mi?

Yoksa hepsini telefona harcamak mı? Hangisi daha mantıklı yine size kalsın.

Neden herkes bir telefona o kadar verilmez diyor anlamadım adamın parası var ve almak istiyor bizden de telefon tavsiyesi istemiş tavsiye verecekseniz verin gerisi kullanıcıya kalmış.
Kardeş doğru söylüyorsun ama tavsiye ederken dahi sanki kendimiz o parayı veriyormuş gibi düşünüp o kadar parayı vermek israf olacaktır. Kaldı ki akıllı telefon piyasası rekabetten dolayı fiyatları da hak etmeyen bir sürü modelle dolu. Bu yüzden parasının değerini bilmesi gerekir diye düşünüyorum.

Aynı zamanda kullanıcının daha karlı bir iş çıkarması için de tavsiyede bulunuyoruz. O paranın yarısına bir telefon alıp yarısına ekipmanını veya bir donanımını geliştirmek mi?

Yoksa hepsini telefona harcamak mı? Hangisi daha mantıklı yine size kalsın.
Adam belki donanımını geliştirmek istemiyor ?

Bakın bir çizgi vardır bu çizgide bulunan telefonlar ihtiyacınızı tam karşılayacak donanıma sahiptir.

Birde bu çizgiyi aşan telefonlar vardır bunlar ise ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak ve size fazla gelecek telefonlardır.

İşte o çizgedeki telefonları almak yeterlidir.
Adam belki donanımını geliştirmek istemiyor ?

Dostum farketmez o zaman para cebine kalsın başka herhangi bir ihtiyacını karşılasın.

Gerekenden fazla masraf yapmak çok mantıksız.

Bakın piyasada xiaomi gibi bir f/p markası var ve bu marka en ucuz şekilde size ihtiyacınızı karşılayabilecek cihazlar üretiyor.

Mİ 9T mesela bunlardan biridir.

Ve fiyatına göre tam bir f/p ürünüdür.

O kadar para verildikten sonra garantisiz telefon alınmaz bence.

Birde herkes git bilgisayar al falan demiş belki alıcak kişinin zaten bilgisayarı, ekipmanı var burada telefon önerisi istenmiş gidipte onu buna al demeyin.

Küçük ekran ve pil sıkıntı değil ise Samsung S10E yeterli olur ama söylediklerim sıkıntı denebilirse Huawei Mate 20 Pro bakabilirsiniz.

Ek olarak Xiaomi Mi 9T fiyat performans telefonu değil artık Xiaomi fiyat performans kaybetti.

3000 TL civarına LG G7 almak Xiaomi Mi 9T yerine daha iyi olur pil hariç çoğu konuda önde bir telefon LG G7.

Birde şöyle düşünün. 6000 TL'ye satın aldınız ve telefonunuza bir şey oldu asla halledilemeyecek bir şey. Daha nerede o parayı o telefona vereceksiniz büyük zarar. Ama 3000 TL'ye bir telefon aldınız kalan 3000 TL cebinize kaldı ve yine telefonunuz bozuldu. Yine zarardasınız ama daha az zararda kalan para ile telefonu tekrar alabilirsiniz veya o fiyata daha iyi bir model çıktıysa onu.
O kadar para verildikten sonra garantisiz telefon alınmaz bence.

Birde herkes git bilgisayar al falan demiş belki alıcak kişinin zaten bilgisayarı, ekipmanı var burada telefon önerisi istenmiş gidipte onu buna al demeyin.

Küçük ekran ve pil sıkıntı değil ise Samsung S10E yeterli olur ama söylediklerim sıkıntı denebilirse Huawei Mate 20 Pro bakabilirsiniz.

Ek olarak Xiaomi Mi 9T fiyat performans telefonu değil artık Xiaomi fiyat performans kaybetti.

3000 TL civarına LG G7 almak Xiaomi Mi 9T yerine daha iyi olur pil hariç çoğu konuda önde bir telefon LG G7.

O zaman LG alsın o fiyatta kalan parada cebine kalsın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı