4000-5000 TL yayın sistemi önerisi

Atakanmert

Centipat
4-5 bin TL bütçe ile hem oyun oynayip hem de yayin acabilicegim orta segment bir PC istiyorum fakat kime sorsam AMD ekran karti kullanma NVIDIA kullan. AMD işlemci kullanma Intel işlemci kullan gibi gibi kafami çok kariştirdilar. Gerçekten ne yapicagimi şaşırdım. Bana bu konuda yardimci olabilecek var mıdır? Lütfen arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu sistem olabilir hem yayın için ryzen işlemciler çoklu threads den dolayı daha avantajlı hemde 1660ti ekran kartıda gayet iyi isterseniz yükseltebilirsiniz.Orda kasayı ve ssd'yi değiştirebilirsin.Onun haricinde ekran kartı galax'ın kullandım hiç bir sorunu yok.Fiyat olarakta çok uygun tek sıkıntısı teknobiyotik çok önerilmiyor.Ben sistem aldım uzun zaman önce hiç bir sıkıntı çıkmadı.Ama çıkan pek çok kişi gördüm
Onun haricinde sinerjide de uygun hazır sistemler var
Bu da ince hesaptan bir sistem

Hocam sizce bu sistem nasil

Bu sistem olabilir hem yayın için ryzen işlemciler çoklu threads den dolayı daha avantajlı hemde 1660ti ekran kartıda gayet iyi isterseniz yükseltebilirsiniz.Orda kasayı ve ssd'yi değiştirebilirsin.Onun haricinde ekran kartı galax'ın kullandım hiç bir sorunu yok.Fiyat olarakta çok uygun tek sıkıntısı teknobiyotik çok önerilmiyor.Ben sistem aldım uzun zaman önce hiç bir sıkıntı çıkmadı.Ama çıkan pek çok kişi gördüm
Onun haricinde sinerjide de uygun hazır sistemler var
Bu da ince hesaptan bir sistem

TARS-A1680/AMD Ryzen 5 1600/ASUS ROG STRIX RX580 T8G Gaming 8GB/16GB DDR4/240GB SSD/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Birde şu sisteme bakabilirmisiniz islemcisini yukseltebilirim

Hocam sizce bu sistem nasil

TARS-A1680/AMD Ryzen 5 1600/ASUS ROG STRIX RX580 T8G Gaming 8GB/16GB DDR4/240GB SSD/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
Birde şu sisteme bakabilirmisiniz islemcisini yukseltebilirim
İtopyayı pek önermiyorum diğer pc toplama sitelerine göre pahalı ve teknik destek açısından da pek önerilmiyor.Aynı parçalarla başka sitelerden daha uyguna toplarsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı