4000 - 5000 TL'ye Gaming kulaklık önerisi

cemdgzl

Femtopat
Daha fazla  
Bütçem maksimum 4-5k arası. Ses seviyesi yüksek olan, şarkılarda iyi olan, oyunlarda da ses kasabileceğim Gaming kulaklık arıyorum. G733 çok fazla öneriliyor fakat oldukça kararsız kaldım. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Bütçem maksimum 4-5k arası. Ses seviyesi yüksek olan, şarkılarda iyi olan, oyunlarda da ses kasabileceğim Gaming kulaklık arıyorum. G733 çok fazla öneriliyor fakat oldukça kararsız kaldım. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Amazon'dan Razer'ın kendi mağzsasında Barracuda Pro 3600 lira gönderim ve vergiyle 5200 ediyor, gördüğüm en iyi kulaklık al bence.

çok önermiyorlar hocam bu kulaklığı :(

Amazon'dan Razer'ın kendi mağzsasında Barracuda Pro 3600 lira gönderim ve vergiyle 5200 ediyor, gördüğüm en iyi kulaklık al bence.
hocam çok uğraştırır ya bu yurtdışı olayı

Barracuda Pro kullanıyorum. Ayrı bir dünya kendisi. Oyun oynarken ANC apayrı. Tüm fan sesi, tüm çevre sesi kesiliyor, sadece oyun.

Epey rahat ve konforlu. Genelde kulaklıklar bana küçük ve sıkı gelir, bu epey iyi, kullandığım Hifiman'lerin rahatlığında. Ses de epey iyi, EQ yapmadan kullanabiliyorum. Harman'a yakın.

Bir yıldır kullanıyorum, daha bir soyulma olmadı.

Geri
Yukarı