4000-5000 TL'ye IPS panel ve pivot özellikli 165 Hz monitör tavsiyesi

klangmsejder

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 4000-5000 TL arası pivot özellikli IPS panel 165 Hertz monitör önerisi verir misiniz? Ekran kartım RTX3060. Bütçeyi az da olsa aşabilirim. Curved ilk tercihim değil. Bu özellikler dışında bu fiyat bandında mutlaka al diyebileceğiniz monitör varsa ona da bakabilirim. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Arkadaşlar 4000-5000 TL arası pivot özellikli IPS panel 165 Hertz monitör önerisi verir misiniz? Ekran kartım RTX3060. bütçeyi az da olsa aşabilirim. Curved ilk tercihim değil. Bu özellikler dışında bu fiyat bandında mutlaka al diyebileceğiniz monitör varsa ona da bakabilirim. Yardımcı olur musunuz?

İki monitöre de bakmıştım ama hata yapmak istemiyorum. G24F-2 yorumlarında çok fazla hatalı ürün gördüm. Mağazadan teslim alamayacağım için geri göndermekle uğraşmak istemiyorum. Sizce bütçemi arttırmama değecek monitörler var mı? AOC 27G2SPU da seçeneklerim arasında.

İki monitöre de bakmıştım ama hata yapmak istemiyorum. G24F-2 yorumlarında çok fazla hatalı ürün gördüm. Mağazadan teslim alamayacağım için geri göndermekle uğraşmak istemiyorum. Sizce bütçemi arttırmama değecek monitörler var mı? AOC 27G2SPU da seçeneklerim arasında.

Hocam Gigabyte alın.

Seçeneğimin çok fazla olmadığının farkındayım ama dediğim gibi yorumlarında çok fazla hatalı gönderim var. Sanırım IPS den vazgeçip VA panel tercih edeceğim ya da pivottan vazgeçeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı