4000-6000 Bütçeli Ofis İçin Laptop Önerisi

akaymucahit

Kilopat
Daha fazla  
Ofisimdeki bilgisayarım eskidiği için yenilemeyi düşünüyorum. Hiç oyun oynanmayacak sadece ofis programları ve yazışmalar için kullanılacak. Lütfen Monster ya da Gaming bilgisayar önermeyin. Önceliklerim uzun pil ömrü, ince ve şık tasarım, yüksek SSD kapasitesi.
Bütçe 4000-6000 arası ama Black Friday indirimini de hesaba katarak biraz daha yüksek fiyatlı öneri yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ofisimdeki bilgisayarım eskidiği için yenilemeyi düşünüyorum. Hiç oyun oynanmayacak sadece ofis programları ve yazışmalar için kullanılacak. Lütfen Monster ya da Gaming bilgisayar önermeyin. Önceliklerim uzun pil ömrü, ince ve şık tasarım, yüksek SSD kapasitesi.
Bütçe 4000-6000 arası ama Black Friday indirimini de hesaba katarak biraz daha yüksek fiyatlı öneri yapabilirsiniz.
En güçlü mobil işlemciler oyun laptoplarında olduğu için öneriyorlar

En güçlü mobil işlemciler oyun laptoplarında olduğu için öneriyorlar
Söylediğiniz sebepten dolayı olduğunu bilmiyordum ama gaming bilgisayarların çoğu tasarım olarak (renk vs.) bana uymuyor yine de bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
Fiyatı bütçeye uygun, yaklaşık 10 saat pil ömrü var, tasarım olarak son derece şık ve IPS panele sahip.

Black friday indiriminde iyi bir fiyata inerse sanırım bunu satın alıcam. Teşekkür ederim.
Beyler bunda karar kıldım şimdilik artısı eksisi var mıdır yorum yaparsanız sevinirim. Tekrar hatırlatmakta fayda var önceliklerim SSD kapasitesi, tasarım ve pil kapasitesi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı