4000-6000 TL Arası Ekran Kartı Önerisi

Burhan üçer

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. 4K ile 6K arası bütçem var. Sizce hangi ekran kartını tercih etmeliyim? 1650, 1660 bir sürü ekran kartı var. Kararsız kaldım. Siz hangi ekran kartını önerirsiniz? Düzeltme: Yani arkadaşlar Zahmet Olucak Ama Sizden Mesela 1660 Ti Alınır Ama 1660 Super Daha İyi Arasındaki 10-20 FPS Farka Takılma 1660 Ti Soğutucu Vs. Bakımından Daha İyi Gibisinden Yorumlar Bekliyorum Ama yine de Normal Önerilerinizede Açığım. Teşekkürler.

Son düzenleme:
İşlemci ve PSU nedir? 2.el mi sıfır mı tercih ediyorsunuz? O bütçede sıfır olarak RX 6600 bakın.

İşlemci Olarak R5 5500 düşünüyorum 1 adet daha 8 Gb 3200 MHZ Ram Alıcam

2. el temiz zor bulurum diye girmek istemiyorum
Ama 3.5K civarında sıfır güzel kart bulamazsınız. Testlerini yaparsınız sorunsuzsa alırsınız biter.

Ama 3.5k civarında sıfır güzel kart bulamazsınız. Testlerini yaparsınız sorunsuzsa alırsınız biter.

Düşündüm ve dediğiniz mantıklı zaten öğrenciyim 50 TL bile önemli şu an benim için 2. el 2060'lar bakıyorum 4000 5000 arası ama tek bilmediğim bir şey var FurMark testinde kaç dereceyi geçmemesi lazım yani yorulup yorulmadığını nasıl anlarız onu bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

2.el alsan daha mantıklı 6 bin basıp napıcan net 6 bin bütçe varmı işlemci eski
var

Düşündüm ve dediğiniz mantıklı zaten öğrenciyim 50 TL bile önemli şu an benim için 2. el 2060'lar bakıyorum 4000 5000 arası ama tek bilmediğim bir şey var FurMark testinde kaç dereceyi geçmemesi lazım yani yorulup yorulmadığını nasıl anlarız onu bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

var
İşlemciyi 1k satıp üstüne ekleyip almayı düşünüyorum

Geri
Yukarı