4000-7000 TL arası numpadli mekanik klavye önerisi

Bütçe
4000-7000 TL

imaginemre

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçen gün MediaMarkt'tan SteelSeries Apex 5 aldım. Hissiyatı güzeldi, ancak belirli bir süre sonra birdenbire çalışmayı durdurduğu için iade/değişime verdim. Sonradan öğrendim ki bu tarz Gaming markaların klavyeleri iyi değilmiş. 4000-7000TL arası mekanik klavye önerebilir misiniz? Brown Switch tercihim, ancak linearlara da kapım kapalı değil. Blue Switch çok gürültülü olduğu için istemiyorum. Numpad bulundurması şart.

Amazon.com.tr Düşünebilir. Daha ucuza da belki bulabilirsiniz
Şahsen bunu alacağıma Keychron marka klavye alırım.

Şahsen bunu alacağıma Keychron marka klavye alırım.
Keychronlar hakkında iyi şeyler duyuyorum ama 100% modellerinin Türkiye ithalatçısı yok gibi. Sizin bildiğiniz var mı?

Keychronlar hakkında iyi şeyler duyuyorum ama 100% modellerinin Türkiye ithalatçısı yok gibi. Sizin bildiğiniz var mı?
Türkiye'de satılmıyor maalesef. AliExpress'den alabilirsiniz ürünü festivaller güzel indirimler oluyor. Kendi sitesinden sipariş edebiliyor musunuz hiçbir fikrim yok. Türkiye'de alınabilecek pek güzel klavye yok. @SadeceYiğit hocam benden daha iyi bilir yurt içi klavye konusunu onun önerdiği klavyeye bakabilirsiniz Türkiye şart ise.

Türkiye'de satılmıyor maalesef. AliExpress'den alabilirsiniz ürünü festivaller güzel indirimler oluyor. Kendi sitesinden sipariş edebiliyor musunuz hiçbir fikrim yok. Türkiye'de alınabilecek pek güzel klavye yok. @SadeceYiğit hocam benden daha iyi bilir yurt içi klavye konusunu onun önerdiği klavyeye bakabilirsiniz Türkiye şart ise.
Şart değil Amazon gibi gümrük vergisi olayını halleden siteler olduğu sürece. Malum gümrükten geri dönüş gibi durumlar oluyor yoksa. Wooting Two HE almayı düşündüm ama gümrük vergisi ne olacak, ne kadar ödenecek bir bilgim yok.

Geri
Yukarı