4000₺ laptop önerisi

Bütçe
3500-4000₺

go ask alice

Hectopat
Yer
Mother Adana
Daha fazla  
Merhaba. Günlük işler için gerekiyor. 8 GB RAM ve 1080p çözünürlükte bakıyoruz. Mağaza listelerinde bu şekilde aratınca birçok ürün çıkıyor. Gereksiz ödeme yapmamak için yardımcı olursanız sevinirim. Sanırım Intel işlemcili alamayacağız fiyatlardan dolayı. Ryzen3 gibi görünüyor. Bu işlemcide bir sakınca varsa yazın hem bilgi edineyim notebook işlemcilerle ilgili hem de yapabiliyorsak bütçe artıralım. Teşekkürler.

Materyal ve tasarım olarak ilgi çekici bir model almak isterseniz ve bütçe biraz esnerse: Huawei Matebook D15 i3-10110U 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bunlara bakabilirsiniz.
Eğer Intel işlemci isterseniz bu laptopa bakabilirsiniz.

Bütçeyi birazcık aşma imkanınız var mı?

HD ekran, SVA panel, 768 piksel, 14 inç. Göz kör eder bu ekran.

Materyal ve tasarım olarak ilgi çekici bir model almak isterseniz ve bütçe biraz esnerse: Huawei Matebook D15 i3-10110U 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bunlara bakabilirsiniz.
Eğer Intel işlemci isterseniz bu laptopa bakabilirsiniz.
Bütçeyi aşanları bekletiyorum. HP ACER ve HUAWEI marka olarak nasıldır ben biraz soğuk gibi kaldım. Ryzen3 3250U hakkında bilgi verebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı