4000 liraya kadar kulak üstü kulaklık önerisi

aLLppp

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz üzere 4000 liraya kadar kulak üstü kulaklık önerisine ihtiyacım var. Ses temizliği ve yüksekliği önemli benim için. Günlük kullanım için kullanacağım. Oyuncu kulaklığı olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam model olarak bilmem de hocam JBL den ben çok memnunum Sende bir bak istersen modellerine
JBL kulak üstü olarak rezil ürünler üretiyor.

Skullcandy ürünlerine bakılabilir deneyimlemedim ama öven çok.

Başlıkta gördüğünüz üzere 4000 liraya kadar kulak üstü kulaklık önerisine ihtiyacım var. Ses temizliği ve yüksekliği önemli benim için. Günlük kullanım için kullanacağım. Oyuncu kulaklığı olmasın.

Bu bütçeye JBL öneren insanların mesajlarını dikkate almayın. Senneisher HD450BT modeli Amazon'da bazen ciddi indirime giriyor şu anda da uygun olması gerekiyor.

Benim kendi fikrimce rezilliği felan yok bence gayet güzel 7 aydır kullanıyorum.
Hocam "biz sağladık zaten bunu biz bunu getirdik endüstriye" :D .

JBL hoparlör ülkemizde lüks. Kulak içi kulaklıkları da 2017'de kaldı. Kulak üstü kulaklıkları ise keşke olmasaydı. Kafanıza bastırarak ses vermeye çalışıyor, kulak içi sürücüsü kullansa utanmaz ve malzeme kalitesi çöpten çıkma. Sayabileceğim çok konu var. Ben kulaklıklar üstüne Master yapmış birisiyim, JBL bilmeyen anlamayan kullanıcıya güzel gelir. Aldım mı aldım aldıktan 10 dakika sonra kutusunu açıp denediğim için pişman oldum.

Hocam "biz sağladık zaten bunu biz bunu getirdik endüstriye" :D .

JBL hoparlör ülkemizde lüks. Kulak içi kulaklıkları da 2017'de kaldı. Kulak üstü kulaklıkları ise keşke olmasaydı. Kafanıza bastırarak ses vermeye çalışıyor, kulak içi sürücüsü kullansa utanmaz ve malzeme kalitesi çöpten çıkma. Sayabileceğim çok konu var. Ben kulaklıklar üstüne Master yapmış birisiyim, JBL bilmeyen anlamayan kullanıcıya güzel gelir. Aldım mı aldım aldıktan 10 dakika sonra kutusunu açıp denediğim için pişman oldum.
Sizin Görüşünüz Daha iyidir daha bilgili olduğunuzu iddia ediyorsunuz çünkü. ben ise kullandığımdan ve bir sorun çıkmamasından dolayı iyi bir yorum yaptım
bilgilendirmeniz için teşekkür ederi bizde bilgi almış olduk sayende :)

Yeni konular

Geri
Yukarı