4000₺ Sistem Önerisi

Komutan Logar

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
4000₺ gibi bir bütçem var ama anakartları tam bilmiyorum. GTX 1050Ti ekran kartlı bir bilgisayar toplamak istiyorum. GTX 1050'de olabilir. Monitör olmayacak şekilde önerileriniz nelerdir? (Monitörü ayrı alacağım. 4000₺'ye dahil değil.)

Son düzenleyen: Moderatör:
4000₺ gibi bir bütçem var ama anakartları tam bilmiyorum. GTX 1050Ti ekran kartlı bir bilgisayar toplamak istiyorum. GTX 1050'de olabilir. Monitör olmayacak şekilde önerileriniz nelerdir? (Monitörü ayrı alacağım. 4000₺'ye dahil değil.)
Sistemin montajını siz yapabilir misiniz ? Eğer tek bir siteden istiyorsanız böyle bir sistem olabilir. Site İnventus.
Screenshot_1.png

Son düzenleme:
AMD ekran kartından dilim yandı açıkçası. AMD'nin işlemcisi iyi onu biliyorum. Vatan Bilgisayar'dan toplamak istiyorum çünkü montajı yapacak kadar kendime güvenmiyorum ve bilgisayarcı bilmiyorum.

AMD ekran kartından dilim yandı açıkçası. AMD'nin işlemcisi iyi onu biliyorum. Vatan Bilgisayar'dan toplamak istiyorum çünkü montajı yapacak kadar kendime güvenmiyorum ve bilgisayarcı bilmiyorum.
Montajı yapamam diyorsanız ve bütçenizi aşamazsanız benim attığım sistemi alabilirsiniz. Ama armor modeli ısınma konusunda biraz sorun çıkartabilir onun yerine Sapphire Pulse modelini alabilirsiniz.

Amazonda ramlerin fiyatı yeniden düşmüş haberiniz olsun
https://www.amazon.com.tr/Corsair-CMR16GX4M2C3000C15-Vengeance-Performans-Soğutuculu/dp/B06XRFNWHK

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı