4000 TL akıllı saat önerisi

Eşime aldığımız GT3 42 modelini pazar gecesi şarj etmiştik bu sabah itibarıyla (103 saat sonra) daha %40 şarjı vardı. Daha yeni aldık ilk kez test etmiş oluyoruz, 42mm GT3 modeli için reklamı yapılan 1 haftaya çok yakın bir zaman alacağız gibi görünüyor. (46mm de normal kullanımda 12 günden aşağı düşeceğini pek sanmıyorum ama always on display açıksa ve daha yoğun kullansanız bile yine de 7-8 günden aşağı düşmüyor görünüyor (incelemelerde gördüğüm kadarıyla)

Eşimin kullanım senaryosu şu şekilde diyebilirim, bildirimler açık, always on display kapalı, saati ve WhatsApp, mail vs bildirimlerini kontrol etmek ve gelen aramaları telefonu çantasından çıkarmak yerine saatten cevaplamak vs. Bu arada arka planda kalp atış takibi, adım sayar vs sensörler açık. Gece kolunda değil.

Gelen aramaları cevaplama kalitesi de on numara bu arada cihazın hoparlörü de normal gürültüde bir yerde rahatlıkla duyulabiliyor ve mikrofon kalitesini de çok beğendim ben saatten mi cep telefonundan mı cevaplıyor fark edemiyorum açıkçası.

Hocam çok yardımcı oldun, ve diğer arkadaşlara da teşekkür ediyorum. Spotify desteği var mı hocam? Uygulama yükleyebilme falan Watch 4 veya 5 gibi.

Hocam çok yardımcı oldun, ve diğer arkadaşlara da teşekkür ediyorum. Spotify desteği var mı hocam? Uygulama yükleyebilme falan Watch 4 veya 5 gibi.

Yani Spotify'ı doğrudan saatten çalıştıramıyor bildiğim kadarıyla ama telefonda çalarken kontrol edebiliyor (ses azaltma artırma, şarkıyı durdurma, önceki veya sonraki parçaya geçme gibi)

Yani Spotify'ı doğrudan saatten çalıştıramıyor bildiğim kadarıyla ama telefonda çalarken kontrol edebiliyor (ses azaltma artırma, şarkıyı durdurma, önceki veya sonraki parçaya geçme gibi)

Anladım hocam, uygulama yükleyebilme varmı denedin mi? Pilden ötürü aklım GT3 e daha yatkın şuan

Anladım hocam, uygulama yükleyebilme varmı denedin mi? Pilden ötürü aklım GT3 e daha yatkın şuan

Hocam var ama çok fazla uygulama alternatifi yok yani Wear OS gibi zengin değil Harmony OS.

GT 3 modellerinde wifi yok bu yüzden telefondaki Huawei Health uygulaması üzerinden App Gallery'ye ulaşıyorsunuz, oradan seçip yükle dediğiniz uygulamayı saate yüklüyor. Başka bir yöntemi varsa bilmiyorum 3rd parti uygulama yüklemek için ama varolan uygulama sayısı 20-30 tane falan niye bu kadar az ben de bilmiyorum :)

Yani App Gallery zengin olsa da ne yüklenir neyin eksikliğini çekiyorsun dersen aklıma gelen bir şey yok ama sormak istediğiniz uygulama varsa bakayım.

Hocam var ama çok fazla uygulama alternatifi yok yani Wear OS gibi zengin değil Harmony OS.

GT 3 modellerinde wifi yok bu yüzden telefondaki Huawei Health uygulaması üzerinden App Gallery'ye ulaşıyorsunuz, oradan seçip yükle dediğiniz uygulamayı saate yüklüyor. Başka bir yöntemi varsa bilmiyorum 3rd parti uygulama yüklemek için ama varolan uygulama sayısı 20-30 tane falan niye bu kadar az ben de bilmiyorum :)

Yani App Gallery zengin olsa da ne yüklenir neyin eksikliğini çekiyorsun dersen aklıma gelen bir şey yok ama sormak istediğiniz uygulama varsa bakayım.

Yardımlarınız için teşekkür ederim hocam. Pilden ötürü Huawei alacağım sanırım, konu kapanabilir.

Geri
Yukarı