4000 TL AM4 anakart önerisi

ismetK0

Hectopat
Dostlar selam. R5 5500 işlemcim ve RX6800 ekran kartım bulunmakta. Şu an sistemimde asrcok A320 HDV-r 4.0 gibi eski bir anakart kullanmaktayım sizlerden her türlü anakart önerilerinizi bekliyorum sistemde genelde oyun oynarım ve ARGB bağlantıları vs. benim için çok önemli değildir. Aslında uzun zamandır bunu düşünüyorum veyahut bunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selam. R5 5500 işlemcim ve RX6800 ekran kartım bulunmakta. Şu an sistemimde asrcok A320 HDV-r 4.0 gibi eski bir anakart kullanmaktayım sizlerden her türlü anakart önerilerinizi bekliyorum sistemde genelde oyun oynarım ve ARGB bağlantıları vs. benim için çok önemli değildir. Aslında uzun zamandır bunu düşünüyorum veyahut bunu.

Genel olarak bu ürün kağıt üstünde başarılı görünüyor. Harici Wi-Fi yongası olsun, BIOS flashback olsun.

Genel olarak bu ürün kağıt üstünde başarılı görünüyor. Harici Wi-Fi yongası olsun, BIOS flashback olsun.
Wi-Fi hariç, pek bir numarası yok. Bir de ses kartı bir tık iyi Gaming X V2'ye göre. İsterse alabilir.

Bu bütçelerde üst düzey fark yaratan bir şey yok zaten öyle aman aman. BIOS flashback önemli sadece benim için elektrik falan giderse BIOS Update yaparken garanti ile uğraşmasın rahat rahat çalıştırıyorsun o güven güzel.
BIOS Flashback, Gaming X V2'de de var. B550M DS3H değil bu. Wi-Fi ve anakartın ses kartını kullanacaksa, yaklaşık 300 TL daha verip, alabilir attığınız modeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı